Katalog firm dodaj firmę

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o

ul. Gdańska 14
41-800 Zabrze

Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00

  • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
  • Wtorek: 08:00 - 16:00
  • Środa: 08:00 - 16:00
  • Czwartek: 08:00 - 16:00
  • Piątek: 08:00 - 16:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

tel.: 32 630 11 44

tel.: +48 698989672602638719Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Jesteśmy firmą deweloperską z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem w realizacji projektów w zakresie nieruchomości mieszkaniowych i biurowych. Działamy na terenie województwa śląskiego koncentrując swą uwagę przede wszystkim na Zabrzu, Gliwicach i Mikołowie.
   

Naszym celem jest nie tylko dbanie o atrakcyjność projektu architektonicznego, ale także o maksymalną racjonalizację przestrzeni użytkowej.  Stawiamy na funkcjonalność i komfort wsparte wyjątkowymi  lokalizacjami. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dziś bardzo dobre skomunikowanie zapewniające dogodny dojazd w obrębie aglomeracji górnośląskiej. W przypadku realizacji mieszkaniowych zwracamy szczególną uwagę na to by sytuować je w sąsiedztwie terenów zielonych.
 

Rzetelność, wiedza i zdobyte doświadczenie - dotąd zbudowaliśmy kilkaset mieszkań i dziesiątki domów jednorodzinnych z zastosowaniem sprawdzonych nowoczesnych technologii - stanowią gwarancję wysokiej jakości naszych nowych mieszkań i nieruchomości. Potwierdzeniem mogą być liczne nagrody przyznane naszej firmie – Orzeł Polskiego Budownictwa, wielokrotne wyróżnienia godłem Deweloper Roku 2011, 2012, 2013, 2014.

W Zabrzu w samym centrum przy ul. Majnusza zrealizowaliśmy nowoczesny kompleks mieszkalny „Żyj kolorowo”. Ciekawa architektura, dobre materiały, w tym wiele naturalnych oraz bezpośrednie sąsiedztwo pięknego parku stanowią o wyjątkowości tej inwestycji. W naszej ofercie nadal dostępne są mieszkania osiedla „Żyj kolorowo”.
 

Przy ulicy Grunwaldzkiej 12 powstała nasza kolejna inwestycja „Słoneczne wzgórze”, kameralny czterokondygnacyjny budynek z widokiem na pobliski park Poległych Bohaterów. Funkcjonalna architektura dwu-,trzy- i czteropokojowych mieszkań wyposażonych w balkony lub tarasy  w połączeniu  z dobrą lokalizacją stanowi bardzo atrakcyjną propozycję.
 

Został również oddany do użytku nasz biurowiec przy ul. Gdańskiej 14 (obok Multikina) oferujący bardzo atrakcyjne lokale handlowe, usługowe, biurowe i pod gastronomię. W jego kondygnacji podziemnej usytuowano garaż. Teren wokół został ogrodzony i zagospodarowany. Powstało wyjątkowo dobre miejsce na dobry biznes.

W Zabrzu przy ul. Kamila/Krucza zrealizowaliśmy kolejną naszą inwestycję mieszkaniową Arabella Dom. Budynek z mieszkaniami 2,3,4 pokojowymi, opcja dodatkowa to garaż. 
Zapraszamy do naszego biura sprzedaży.
 

Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania lub lokale użytkowe na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań.
 

Słowa kluczowe: Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o, mieszkanie zabrze, mieszkania zabrze, kupno mieszkania zabrze, nowe mieszkania zabrze, nowe osiedle zabrze, mdm zabrze, deweloper śląsk, deweloper zabrze, deweloper katowice

Statystyki: 3851 wyświetleń.

Formularz zapytania

- zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w "formularzu zapytania" przez Silnet.pl oraz przez Podmiot do którego będzie wysyłane zapytanie, w celach handlowych.
- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

W portalu nie opublikowano żadnej informacji dot. firmy.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.