Katalog firm

dodaj firmę

Klub Sportowy Olimp w Zabrzu Zabrze

Adres i telefon

ul. Wolności 315
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia: kontakt telefoniczny
 • Poniedziałek: kontakt telefoniczny
 • Wtorek: kontakt telefoniczny
 • Środa: kontakt telefoniczny
 • Czwartek: kontakt telefoniczny
 • Piątek: kontakt telefoniczny
 • Sobota: kontakt telefoniczny
 • Niedziela: kontakt telefoniczny

Oferta

Historia klubu Olimp

Historia klubu sięga połowy lat 90-tych. Już wtedy OLIMP funkcjonował w typowo komercyjnej formie zapełniając zapotrzebowanie rynku na tego typu usługi. Jednak ambicje pro sportowe właścicieli przedsięwzięcia i coraz bardziej upowszechniające się tendencje i moda na zdrową sylwetkę doprowadziły do pomysłu na powołanie do życia klubu kulturystycznego.

 

Zebranie założycielskie odbyło się w dniu 28 sierpnia 2004 roku w Zabrzu. Uczestniczyło w nim 19 osób zdeterminowanych tym zamiarem.

 

Doświadczenia wielu uczestników w organizowaniu różnych przedsięwzięć, nie tylko w dziedzinie sportu, oraz szerokie kontakty w życiu społecznym i gospodarczym zapewniały solidne podstawy nowej inicjatywy. Najlepszym dowodem tego jest trwający trzeci rok działalności połączonej z aktywnością w popularyzacji tego sportu chociażby poprzez uczestnictwo w niedawnych zawodach rangi krajowej.

 

Spora grupa młodzieży, a także osób w średnim i starszym wieku uczestniczących w zajęciach na sali treningowej, potwierdza celowość naszej decyzji.

 

Patronat P.Z.K.F i T.S.  oraz rozległe kontakty w tej dyscyplinie sportów siłowych zapewniają stałe doskonalenie kwalifikacji naszych trenerów.

 

Jerzy Szymański

 

Zapraszamy do odwiedzenie naszej  strony internetowej http://olimpzabrze.pl/ . 

Galeria

Polecenia i opinie (1)

Dodaj opinię
 • Klub Sportowy Olimp w Zabrzu posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Zabrza od 2012 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Napisali o nas

 •  

  Olimp Zabrze wraca z medalami

  Sportowcy z Klubu Sportowego Olimp Zabrze pod egidą Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego odnieśli sukcesy w tegorocznych Mistrzostwach Europy Santa Susanna w Kulturystyce i Fitness.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.