Katalog firm dodaj firmę

Dom Św. Brata Alberta Przytulisko

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Dom Św. Brata Alberta Przytulisko

ul. Kochanowskiego 26
41-800 Zabrze

Godziny otwarcia: 0:00 - 24:00 otwarte

  • Poniedziałek: 0:00 - 24:00
  • Wtorek: 0:00 - 24:00
  • Środa: 0:00 - 24:00
  • Czwartek: 0:00 - 24:00
  • Piątek: 0:00 - 24:00
  • Sobota: 0:00 - 24:00
  • Niedziela: 0:00 - 24:00

tel.: 32 630 11 23Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Dom Św. Brata Alberta „ Przytulisko” w 2011 roku realizuje zadanie publiczne pod nazwą „Zapewnienie osobom bezdomnym schronienia oraz kompleksowej pomocy w wychodzeniu z bezdomności, przeciwdziałanie przemocy w rodzinie”, którego zleceniodawcą jest Gmina Zabrze. Zadanie prowadzone jest pod nazwą „Dać szansę” – kontynuacja, które prowadzone jest od 2000 roku.

Celem zadania jest zapewnienie osobom bezdomnych schronienia oraz kompleksowej pomocy w wychodzeniu z bezdomności, przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Działania te służą przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych wśród mężczyzn oraz zmniejszenie poczucia bezradności życiowej w pełnieniu ról rodzinnych i społecznych poprzez udział w realizacji Indywidualnego Programu Wychodzenia z Bezdomności. Powyższe zadanie dofinansowane jest również ze środków zewnętrznych tj. ze środków finansowych Wojewody Śląskiego.

Słowa kluczowe: Dom Św. Brata Alberta Przytulisko, dom brata alberta, przytulisko zabrze, brat albert, noclegownia, dom pomocy społecznej, pomoc społeczna

Statystyki: 531 wyświetleń.

Formularz zapytania

- zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w "formularzu zapytania" przez Silnet.pl oraz przez Podmiot do którego będzie wysyłane zapytanie, w celach handlowych.
- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Dom Św. Brata Alberta Przytulisko jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

W portalu nie opublikowano żadnej informacji dot. firmy.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.