Katalog firm dodaj firmę

Basen Aquarius

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Basen Aquarius

ul. Plac Krakowski 10
41-800 Zabrze

Godziny otwarcia: 9:00 - 17:00

 • Poniedziałek: 6:00 - 22:00
 • Wtorek: 6:00 - 22:00
 • Środa: 6:00 - 22:00
 • Czwartek: 6:00 - 22:00
 • Piątek: 6:00 - 22:00
 • Sobota: 6:00 - 22:00
 • Niedziela: 9:00 - 17:00

tel.: 32 428 51 64Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Basen Aquarius w Zabrzu znajduje się przy placu Karakowskim 10. Dla miłośników pływania i wspaniałej architektury w obiekcie Aquarius panuje jedyna w swoim rodzaju atmosfera kąpieli w historycznym wnętrzu z lat 20. To niepowtrzalne miejsce w skali naszego kraju.
 
Obiekt AQUARIUS oferuje Państwu basen kąpielowy, Grotę Solną, a także usługi fizjoterapeutyczne, w tym masaże oraz kinesiotaping w Grocie Solnej.


Cennik:

Cennik Aquarius Zabrze

Słowa kluczowe: Basen Aquarius, basen zabrze, aquarius zabrze, miejski zakład kąpielowy, basen plac krakowski, kąpielisko, pływalnia, basen, sauna, bicze

Statystyki: 15862 wyświetleń.

Formularz zapytania

- zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w "formularzu zapytania" przez Silnet.pl oraz przez Podmiot do którego będzie wysyłane zapytanie, w celach handlowych.
- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Silnet.pl z siedzibą w Rudzie Śląskiej ul. Pocztowa 5 oraz Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Polecenia i opinie

 •     (2016-01-15)

  Opinia: Pięknie wyremontowany i ten dach... aż chce się pływać ;)

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Basen Aquarius jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

 •  

  Ferie w mieście 2018
  Ci, którzy czas wolny od zajęć szkolnych spędzą w mieście, nie powinni narzekać na nudę. Jak co roku czeka na nich wiele ciekawych zajęć.

 •  

  Miejska Szkółka Pływania zaprasza!
  Zapraszamy na zajęcia nauki i doskonalenia pływania w Miejskiej Szkółce Pływania PINGWINEK i ŻABKA organizowanej w obiektach Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji – Aquarius i Aquarius KOPERNIK.

 •  

  Noc Świętojańska w Aquariusie
  Z 23 na 24 czerwca w krytej pływalni Aquarius na Placu Krakowskim zorganizowana została Noc Świętojańska. To była noc relaksu i wielu atrakcji.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.