Katalog firm

dodaj firmę

AUTO-BOSS Volvo Bielsko-Biała

Logo AUTO-BOSS Volvo Bielsko-Biała Zabrze

Adres i telefon

ul. Warszawska 299 A
43-300 Bielsko Biała
Godziny otwarcia: 8:00 - 18:00
otwarte
  • Poniedziałek: 8:00 - 18:00
  • Wtorek: 8:00 - 18:00
  • Środa: 8:00 - 18:00
  • Czwartek: 8:00 - 18:00
  • Piątek: 8:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 14:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Zapraszamy do Auto-Boss Bielsko-Biała, Twojego autoryzowanego dealera Volvo, gdzie nowoczesność łączy się z tradycją skandynawskiego designu. Nasz salon, zlokalizowany przy ulicy Warszawskiej 299A w Bielsku-Białej, oferuje nie tylko bogaty wybór samochodów Volvo, ale również niezapomniane doświadczenie zakupowe w atmosferze, która odzwierciedla wartości marki Volvo.

Poznaj Volvo w Bielsku-Białej

W naszym salonie znajdziesz pełną gamę modeli Volvo, od wszechstronnych SUV-ów, przez eleganckie sedany, aż po innowacyjne samochody hybrydowe i elektryczne. Każdy samochód Volvo jest symbolem bezpieczeństwa, komfortu oraz szwedzkiej jakości, którą docenisz od pierwszego spojrzenia.

Jazda próbna i indywidualne doradztwo

Zapraszamy na ekscytującą jazdę próbną, która pozwoli Ci doświadczyć niezrównanej dynamiki i komfortu jazdy samochodami Volvo. Nasi doświadczeni doradcy są do Twojej dyspozycji, aby pomóc wybrać model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i stylu życia.

Leasing Volvo, ubezpieczenie i serwis

Oferujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania finansowania i ubezpieczenia, aby zakup Twojego nowego Volvo był jak najbardziej komfortowy. Po zakupie zapewniamy kompleksową opiekę serwisową w autoryzowanym serwisie Volvo, gdzie Twoje auto będzie traktowane z najwyższą starannością przez wykwalifikowanych techników używających oryginalnych części Volvo z dożywotnią gwarancją.

Galeria

Polecenia i opinie

Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.