Wiadomości z Zabrza

Szlifuj swój angielski! Zabrze czeka!

  • Dodano: 2022-12-12 09:15

Nauczyciele i korepetytorzy zajmujący się edukacją językową doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie w dzisiejszym świecie odgrywa znajomość języka angielskiego. Wszyscy entuzjaści języka angielskiego i nauczana zgodnie przyznają, że jest on nie tylko językiem biznesu, dyplomacji i współpracy międzynarodowej ale przede wszystkim zapewnia naukę i studia na zagranicznych uczelniach. Profesjonalna szkoła językowa prowadząc zajęcia w oparciu o programy i metody cenione na całym świecie jest katalizatorem ułatwiającym znalezienie pracy w Polsce i poza jej granicami. Ze specjalistami w swojej dziedzinie nauka angielskiego nigdy przedtem nie była tak prosta i przyjemna!

Najlepsze szkoły języków w Polsce oferują słuchaczom wiele kursów języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych. Zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli bez problemu dostosują odpowiedni poziom nauki do swojej znajomości języka angielskiego. Indywidualne podejście i profesjonalna kadra z pewnością pomogą przełamać barierę językową. Ty także możesz podszlifować swój angielski. Zabrze jest do tego idealnym miejscem!


Język angielski - nauka języków obcych w Zabrzu

Z uwagi na to, że egzaminy stanowią skuteczną motywację odpowiadającą za efektywność nauki, ich niezwykle istotnym elementem są uznane certyfikaty potwierdzające stopień znajomości języka, które przydają się zarówno w szkole jak i w pracy. Właśnie z tego powodu najlepsze szkoły językowe w Polsce współdziałają z Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge, działającym zarówno lokalnie oraz w całej Polsce dzięki sieci partnerskich Centrów Przygotowujących do egzaminów Cambridge English Qualifications.


Szkoły nauki języka angielskiego 


Chcesz podszkolić swoje umiejętności językowe? Zadbaj o swój angielski. Zabrze jest miastem, w którym powstają i są testowane innowacyjne metody nauczania języka angielskiego z wykorzystaniem rozmaitych metod i technik. Jednakże obok edukacji nastawionej stricte na pogłębianiu znajomości języka angielskiego, możesz skorzystać także ze szkoleń dedykowanych kadrom zarządzającym szkołami językowymi. Bogata sieć kontaktów i wieloletnie doświadczenie gwarantuje owocną współpracę z innymi przedsiębiorcami. Wysoką jakość oferowanych szkoleń potwierdza znak jakości TGLS Quality Alliance gwarantujący świadczenie usług edukacyjnych według najwyższych standardów. Właśnie to daje możliwość prowadzenia zajęć dofinansowanych środkami unijnymi. Już dziś zapisz się na angielski. Zabrze z pewnością odkryje Twój potencjał!

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.