Wiadomości z Zabrza

Optymalizacja Polestar w samochodach Volvo

  • Dodano: 2022-10-13 14:30

Optymalizacja oprogramowania w samochodach Volvo, stworzona przez firmę Polestar dotyczy 6 obszarów, wpływających na zwiększenie mocy, momentu obrotowego oraz uzyskanie wrażeń z jazdy na zdecydowanie wyższym poziomie.

Polestar Engineered to efekt wyjątkowej współpracy między Volvo i Polestar. Inżynierowie i doświadczeni testerzy z zespołu Polestar optymalizują samochody Volvo, tworząc modele z limitowanej edycji oraz pakiety oprogramowania przeznaczone prawie do wszystkich pojazdów Volvo.

Zwiększenie mocy

Dzięki pakietowi Polestar Engineered Optimisation możesz liczyć na dobre przyspieszenie w całym zakresie prędkości obrotowej. Dodatkowa moc w średnim zakresie prędkości obrotowej ma ogromne znaczenie – na przykład podczas wyprzedzania.

Szybsza zmiana biegów

Zamiast krótkiego zawahania się samochodu podczas zmiany biegów przy przyspieszaniu, będziesz mieć dostęp do większej mocy i wykorzystasz każdą milisekundę podczas aktywnej i dynamicznej jazdy.

Lepsza reakcja przy dodawaniu gazu

Dzięki pakietowi Polestar Engineered Optimisation dodanie gazu tuż po hamowaniu powoduje szybsze przyspieszanie. Silnik utrzyma optymalny bieg, by prędkość obrotowa była jak najbardziej wydajna. Zapewnia to szybszą reakcję i większą przewidywalność, dzięki czemu poczujesz, że masz pełną kontrolę na swoim Volvo.

Optymalizacja rozdziału momentu obrotowego

Zamiast sprawiać wrażenie braku równowagi na śliskich lub krętych drogach, samochód z oprogramowaniem optymalizującym będzie przekazywać większą moc na tylne koła. Zapewnia to lepszą równowagę i większą przewidywalność podczas aktywnej jazdy. Sprawdź ile kosztuje profesjonalna usługa optymalizacji Polestar Twojego modelu Volvo.

Jednym z dwóch autoryzowanych serwisów Volvo w Polsce, które zajmują się również serwisem samochodów marki Polestar jest Dom Volvo, zlokalizowany przy ulicy Puławskiej w Warszawie. Największy dealer Volvo w Polsce, należący do struktury importera Volvo Car Poland. Jeśli oczekujesz profesjonalizmu i gwarancji sprawnie przeprowadzonej usługi to zdecydowanie warto zajrzeć akurat tutaj. Cena aktualizacji oprogramowania różni się w zależności od modelu i roku produkcji auta. Najlepiej jeszcze przed wizytą podesłać kilka szczegółów niezbędnych do uzyskania pełnej wyceny.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.