Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Zabrze: Oszukiwał przy sprzedaży kosmetyków i biletów na koncerty

  • Dodano: 2019-04-19 11:00

Zabrzańscy policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, zatrzymali mężczyznę, który na aukcjach internetowych sprzedawał bio kosmetyki i bilety na koncerty.

Klienci jednak zakupionego towaru nigdy nie otrzymali. Tylko w krótkim czasie w ten sposób zostało oszukanych ponad 30 osób.

Za oszustwo podejrzanemu grozi do 8 lat więzienia

Zabrzańscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwa na aukcjach internetowych. Podejrzany oferował bio kosmetyki i bilety na letnie koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Niestety, klient który płaci za transakcję nigdy nie otrzymał zmówionego towaru. Tylko w krótkim czasie 30-latek oszukał ponad 30 osób. W czasie policyjnych czynności mężczyzna przyznał się do winy. Za oszustwa grozi mu kara do 8 lat więzienia. Policjanci apelują do wszystkich korzystających z internetowych zakupów o rozwagę w podejmowaniu decyzji. To co wydaje nam się niezwykle okazyjnym i tanim zakupem, nie zawsze jest uczciwą transakcją.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.