Wiadomości z Zabrza

Za nami koncert Chóru Młodzieżowego "Resonans con tutti" w Parku Miliona Świateł [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2024-01-22 08:30, aktualizacja: 2024-01-22 08:55

W ubiegłą sobotę na Kąpielisku Leśnym odbył się koncert Zabrzańskiego Chóru Młodzieżowego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zobaczcie zdjęcia!

Niezapomniany koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

W sobotę 20 stycznia o godzinie 17:30 z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka odbył się koncert Zabrzańskiego Chóru Młodzieżowego "Resonans con tutti" im. N.G. Kroczka. Wydarzenie zostało zorganizowane przy Alei Serc w Parku Miliona Świateł, znajdującego się na terenie Kąpieliska Leśnego. Pomimo niskiej temperatury głosy młodych artystów pięknie brzmiały, a wydarzenie cieszyło się niemałą popularnością. W koncercie wzięła również udział prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik.

– Gratuluję serdecznie zdolnej młodzieży i rodzicom. Dziękuję Arlena Różycka Gałązka i Waldemar Gałązka za przygotowanie pięknego koncertu. Dzięki naszym staraniom teren kąpieliska MOSiR Zabrze od 3️ lat jest wykorzystywany przez cały rok - również zimą! Serdecznie zachęcam Państwa do odwiedzenia Parku Miliona Świateł – przekazała Małgorzata Mańka-Szulik w mediach społecznościowych.

Jeśli nie mieliście okazji uczestniczyć w wydarzeniu, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia z koncertu!

Sara SynowiecSara Synowiec
Źródło: Małgorzata Mańka-Szulik, Zabrzański Chór Młodzieżowy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również