Wiadomości z Zabrza

Wyładował złość na samochodach. 30-letniemu wandalowi grozi do 5 lat więzienia!

  • Dodano: 2023-04-25 14:15

Policjanci z dwójki zatrzymali 30-letniego zabrzanina, który w miniony piątek postanowił wyładować swoją złość na zaparkowanych samochodach. Zatrzymanie go było możliwe dzięki prawidłowiej reakcji przypadkowego świadka, który widząc to zdarzenie, powiadomił o nim policjantów.

Wandal usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi mu do 5 lat wiezienia!

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed godziną 22.00 ulicy Kawika. 30-letni mężczyzna został zatrzymany po tym, jak z nieustalonych przyczyn, wyładowywał swoją złość na samochodach marki Ford i Opel. Mężczyzna z całym impetem kopał w karoserię samochodów i urwał  w jednym lusterko. Wartość spowodowanych strat wyceniono na 1600 złotych.

Zatrzymany przez policjantów z trzeciego komisariatu został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Wynik wskazał, że mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 30-latek całą sobotę spędził, trzeźwiejąc w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Kiedy był już trzeźwy, został mu przedstawiony zarzut uszkodzenia mienia. Podejrzany przyznał się do winy, jednak nie chciał wyjaśnić, co było powodem jego działania. Za uszkodzenie samochodu mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również