Wiadomości z Zabrza

W Zabrzu znaleziono zwłoki mężczyzny

 • Dodano: 2021-01-12 10:45

Tragiczne wieści z Zabrza. W poniedziałkowy wieczór, 11 stycznia, przy ulicy De Gaulle'a w pobliżu Domu Muzyki i Tańca znaleziono zwłoki.Makabrycznego odkrycia dokonał pracownik firmy ciepłowniczej, który przybył na miejsce, aby usunąć awarię. Kiedy dotarł do celu, znalazł zwłoki mężczyzny. Jego personalia nie są znane. Prawdopodobnie to bezdomny, który postanowił się ogrzać w kanale ciepłowniczym. 


Szczegóły zdarzenia nie są znane. Śledztwo w tej sprawie trwa, a policja ustala okoliczności śmierci mężczyzny. O sprawie jako pierwsze poinformowały „Nowiny zabrzańskie”. Wiadomo, że ciało mężczyzny zostało znalezione w kanale ciepłowniczym w parku znajdującym się obok Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Po otrzymaniu sygnału o znalezionych zwłokach na miejscu zdarzenia pojawiła się policja i straż pożarna. W akcji uczestniczył patrol policji oraz zastępy JRG Zabrze i OSP Kończyce. Konieczne było wydobycie ciała z kanału. 

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

 • Nie ma sprawiedliwości

  Czemu nie pokażą stalmacha w zabrzu obiecuja pomoc jaka o 8rano musza opuścić bezdomni schronisko o 20 dopiero otwieraja A bezdomni marzna ida kaj ciepło jest bo schroniska są zapelnione nie ma miejsc na wszystkich

  • Nie ma sprawiedliwości
   2021-01-12 18:57
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Mieszkaniec

  Taki kraj dobrobytu - jedyny plus że była awaria.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.