Wiadomości z Zabrza

W zabrzańskim schronisku Psitulmnie ruszył nabór na nowych wolontariuszy!

  • Dodano: 2024-06-11 16:45

Schronisko Psitulmnie ogłosiło nabór na nowych wolontariuszy! Zgłoszenia można wysyłać do 15 czerwca. Ilość miejsc jest ograniczona.

Wolontariat w schronisku Psitulmnie w Zabrzu

Zabrzańskie schronisko Psitulmnie poszukuje osób, które mają czas i serce dla zwierzaków. W naborze na nowych wolontariuszy mogą wziąć udział tylko osoby, które mają ukończone 14 lat. Jednak osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Następnie wstępnie zakwalifikowani ochotnicy wezmą udział w naborze, który zaplanowany jest na 22 -23 czerwca.

Schronisko podkreśla, aby zgłoszenia wysyłały osoby zdecydowane, które są w stanie zaangażować się w pomoc dla zwierząt, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Jak można się zgłosić?

Zgłoszenia należy wysyłać do 15 czerwca na adres e-mail: zwierzak@psitulmnie.pl z tytułem „nabór dla wolontariuszy  22-23.06.2024”. W odpowiedzi schronisko odeśle ankietę do wypełnienia, która należy jak najszybciej uzupełnić i odesłać. W związku z ograniczoną ilością miejsc decydująca będzie kolejność przychodzących wypełnionych ankiet.

Udział w naborze będą mogły wziąć tylko te osoby, które otrzymają zwrotną wiadomość potwierdzającą zakwalifikowanie się.

Kamila MarszołekKamila Marszołek
Źródło: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Psitulmnie w Zabrzu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również