Wiadomości z Zabrza

Trwają poszukiwania trzech zaginionych mieszkańców Zabrza

  • Dodano: 2023-12-08 11:15

Trwają poszukiwania trzech zaginionych mieszkańców Zabrza. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych, proszone są o kontakt z Policją.

Marian Stefankiewicz

Trwają poszukiwania zaginionego Mariana Stefankiewicz lat 65. Mężczyzna ostatni raz widziany był na początku listopada 2023 roku w miejscu swojego zamieszkania przy ulicy Wincentego Witosa w Zabrzu.

Rysopis osoby zaginionej: 

  • mężczyzna z wyglądu 65-70 lat, 
  • wzrost ok. 170 cm, 
  • szczupłej budowy ciała, 
  • włosy krótkie – siwe, 
  • uzębienie niepełne. 

Bogdan Domagalski

Trwają poszukiwania zaginionego Bogdana Domagalskiego lat 59. Mężczyzna ostatni raz widziany był na ulicy Młyńskiej w Zabrzu w dniu 23 października 2023 roku około godziny 21.39. Mężczyzna cierpi na padaczkę i w dniu zaginięcia na własne życzenie opuścił szpital przy ulicy Zamkowej.

Zaginiony ma 165 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy średniej długości- ciemne, widoczne zakola, oczy ciemne brązowe. 

Sebastian Maleska

48-letni Sebastian Maleska zaginął 16 września 2023 roku. Mężczyzna wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna ostatni raz widziany był na stacji pali przy Rodzie Sybiraków w Zabrzu w dniu 16 września 2023 roku około godziny 20.11. Zaginiony ma 175 centymetrów wzrostu, jest tęgiej budowy ciała. W trakcie policyjnych czynności odnaleziono samochód zaginionego na parkingu przy ulicy de Gaulle'a W Zabrzu obok ronda Sybiraków. 

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych i ich aktualnych miejsc pobytu proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 8543 200 lub numer alarmowy 112.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również