Wiadomości z Zabrza

Przed nami Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze i festyn rodzinny w Grzybowicach

  • Dodano: 2023-06-14 13:15

Już w najbliższą sobotę w dzielnicy Grzybowice na stadionie GKS Zabrze odbędą się Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wraz z festynem rodzinnym.

W sobotę Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze

Rada Dzielnicy Grzybowice, Komendant Miejski PSP w Zabrzu i Zarząd Miejski OSP w Zabrzu zapraszają w najbliższą sobotę 17 czerwca na stadion GKS Zabrze przy ul. Traktorzystów w dzielnicy Grzybowice. W godzinach od 9.00 do 13.00 odbędą się tam Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Zabrza.

Po zawodach, od godziny 13.00 do 18.00, na terenie stadionu zorganizowany zostanie festyn rodzinny, a w ramach niego odbędą się zabawy kreatywne dla dzieci, turniej piłkarski, pokazy straży pożarnej, dyskoteka dla dzieci z pianą oraz ognisko. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych będą dmuchańce. Miłośnicy jedzenia będą mogli spróbować przysmaków takich jak wata cukrowa, lody i zakręcone frytki.

Podczas wydarzenia będzie również możliwość znakowania rowerów, jednak należy pamiętać o konieczności pokazania dowodu zakupu pojazdu lub oświadczenia.

Przed nami Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze i festyn rodzinny w Grzybowicach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również