Wiadomości z Zabrza

Prowadził na zakazie, miał przy sobie narkotyki i był poszukiwany

  • Dodano: 2019-12-10 11:00

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu zatrzymali mężczyznę, który pomimo obowiązującego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi, kierował samochodem marki Audi na ulicy Dworskiej.

Ponadto w trakcie czynności znaleziono przy nim narkotyki w postaci amfetaminy.

Mężczyzna był też poszukiwany w celu odbycia kary 2 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności


Teraz mężczyzna odpowie za złamanie zakazu sądowego oraz posiadanie narkotyków. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności. Przykład ten pokazuje jak ważne są codzienne kontrole drogowe przeprowadzane przez policjantów. Dzięki skrupulatnej pracy policjantów, z ruchu drogowego eliminowani są nie tylko nietrzeźwi kierujący, ale też osoby, które nie posiadają uprawnień do kierowania pojazdami albo sąd orzekł wobec nich zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Lub tak jak w tym przypadku zatrzymany jest osobą poszukiwaną. Powyższy przykład, pokazuje też, dlaczego policjant musi stale zachować ostrożność i czujność podczas swojej pracy. Pracujący na drogach mundurowi nigdy nie wiedzą, z jaką osobą mają do czynienia i jak może się zachować.   

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Małek

    o panie, gościowi nie tylko yanosika zabrakło...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.