Wiadomości z Zabrza

Policja szuka świadków przywłaszczenia pieniędzy z bankomatu

 • Dodano: 2016-12-09 10:00

Policjanci z I komisariatu poszukują świadków przywłaszczenia pieniędzy z bankomatu mieszczącego się na ul. 3 Maja od strony ulicy Lutra. Do przywłaszczenia pieniędzy doszło 12 i 21 października b.r. Przedstawiamy wizerunki sprawców przywłaszczenia pieniędzy.


Policjanci z I komisariatu prowadzą czynności w sprawie dwukrotnego przywłaszczenia pieniędzy z bankomatu przy ulicy 3 Maja od strony ulicy Lutra. W dniu 12 października b.r. około godziny 10.30 kobieta, która jest widoczna na zdjęciu razem z mężczyzną, przywłaszczyła pieniądze z podajnika bankomatu. Natomiast w dniu 21 października b.r. pomiędzy godzinami 11.30, a 12.00 mężczyzna widoczny na zdjęciu przywłaszczył pieniądze z podajnika bankomatu.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać sprawców przywłaszczenia pieniędzy oraz wszelkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przywłaszczenia pieniędzy proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie st. sierż. Marek Markiewicz tel. 32 370 35 24, kierownikiem referatu kryminalnego tel. 32 370 35 11 lub z najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy 997, 112.

Komentarze (4)    dodaj »

 • bubu

  Jak rozpoznac skoro twarz zakryta ?

 • Antek

  Czyżby i w tej nomenklaturze wkradła się poprawność polityczna UE? Teraz to przywłaszczenie, a nie kradzież? Jeżeli to złodzieje, to zdjęcie z kamerki bankomatu wyraźniejsze, chyba że... byli w maskach. Ale wtedy i świadkowie ich nie rozpoznają...

 • Hromani

  W obrys twarzy proszę wstawić sobie wizerunek myszki m. lub kaczora d. - i wszyscy ich rozpoznają.Ubawiłem się -).

 • K***

  W takiej sytuacji najlepiej unikać chodzenia w czerwonej kurtce, bo każda taka osoba będzie podejrzana :pSwoją drogą, Autorko tego "artykułu", zastanów się nad znaczeniem slowa "wizerunek" zanim umieścisz takie zdjęcia sprawców :p

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.