Wiadomości z Zabrza

Już dziś oficjalne włączenie choinki i otwarcie lodowiska. W Mikołajki jeździmy za darmo!

  • Dodano: 2021-12-06 13:45

Już dziś nastąpi oficjalne włączenie świątecznych ozdób miejskich i otwarcie lodowiska. Z okazji Mikołajek jeździmy bezpłatnie!

Uruchomienie światełek na choince miejskiej i świątecznych ozdób

W poniedziałek 6 grudnia o godzinie 17:00 prezydent miasta Zabrze Małgorzata Mańka-Szulik na Placu Wolności spotka się z mieszkańcami, by oficjalnie włączyć światełka na miejskiej choince oraz uruchomić pozostałe ozdoby świąteczne. Po uroczystości, o godzinie 18:00 oficjalnie zostanie otwarte lodowisko przy ulicy Powstańców Śląskich.

W Mikołajki wstęp na lodowisko jest bezpłatny

Z okazji Mikołajek w poniedziałek 6 grudnia wstęp na Miejskie Lodowisko będzie darmowy. Atrakcja będzie czynna w godzinach od 18:00 do 21:00. 

– W tym roku podczas otwarcia naszej ślizgawki swoimi umiejętnościami oczarują nas dwie zawodniczki z Edge Skating Academy -  Aleksandra Kopyciok i Patrycja Konopka które, na co dzień są uczennicami w liceum Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Katowicach – poinformował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zabrzu.

Dodatkowo, między pokazami odbędzie się darmowa nauka jazdy, prowadzona przez wykwalifikowanego trenera.

Lodowisko Miejskie w Zabrzu

Od wtorku 7 grudnia lodowisko będzie otwarte codziennie aż do końca lutego 2022 roku w godzinach od 10:00 do 21:00. Każdego dnia zaplanowano przerwę techniczną od godziny 13:00 do 14:00.

Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia łyżew.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również