Wiadomości z Zabrza

CodersCamp - otwarty kurs programowania webowego!

  • Dodano: 2020-10-30 10:15

CodersCamp to darmowy kurs web developmentu dla początkujących.

Kurs oferuje zorganizowany plan nauki, wsparcie w rozwoju i możliwość nawiązania kontaktów zawodowych

Wspólnie z polską branżą IT buduje ścieżkę, która poprowadzi każdego od pierwszych linii kodu do rozpoczęcia kariery web developera. Kurs składa się z 6 działów tematycznych obejmujących front-end i back-end. Uczy najważniejszych technologii, m.in. HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, React, Redux, Node.js, Express.js czy NestJS.

Nauka odbywa się w 100% online – indywidualnie i zespołowo pod okiem mentora

To największy otwarty kurs programowania webowego w Polsce o charakterze non-profit. Z niewielkiej inicjatywy studenckiej stał się ogólnopolskim wydarzeniem wspieranym przez takie firmy jak Accesto, ChallengeRocket, Deviniti, Divante, Look4App, LiveChat, RST, VM.pl i Zaven. Podczas 5 edycji CodersCamp spośród ponad 4,5 tys. zgłoszeń w kursie wzięło udział 482 uczestników, a także 106 mentorów. Nasi kursanci otrzymywali pracę na stanowiskach programistycznych już w trakcie kursu lub zaraz po jego ukończeniu.

Organizatorem CodersCamp jest Stowarzyszenie CodersCrew działające także jako organizacja studencka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i koło naukowe na Politechnice Wrocławskiej. 

Jak wziąć udział w kursie?

  • 28.10-8.11.2020 – wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na naszym wydarzeniu na Facebooku
  • 9.11.2020 – otrzymasz od nas materiały teoretyczne, których zakres będzie wymagany na teście rekrutacyjnym, zapoznaj się z nimi
  • 17.11.2020 – weź udział w teście rekrutacyjnym online, na podstawie którego wyłonimy najlepszych uczestników, którzy uzyskają wsparcie mentorskie oraz możliwość pracy projektowej w 6-osobowym zespole
  • 23.11.2020 – weź udział w oficjalnym rozpoczęciu kursu

Po więcej informacji na temat kursu zapraszamy na stronę internetową https://coderscamp.edu.pl oraz do wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/805562976860890/.Patronem medialnym wydarzenia jest portal Zabrze.com.pl.
Patronat portalu Zabrze.com.pl

CodersCamp - otwarty kurs programowania webowego!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.