Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Rajd "Śmiercioodpornych"

  • Dodano: 2017-04-28 07:45, aktualizacja: 2017-04-27 16:00

Zabrze miłośnikami motoryzacji stoi. Po raz kolejny na ulicach naszego miasta odbędzie się rajd turystyczny. Tym razem 1 maja Zabrze opanują fani jednośladów.

Za organizację imprezy odpowiada Stowarzyszenie Śmiercioodporni, które o godz. 11.00 na pl. Warszawskim zainauguruje imprezę Rajd „Śmiercioodpornych” 2017.

Rajd otwarty jest dla wszystkich miłośników motoryzacji, bez względu na posiadane pojazdy. W  szranki na równi stanąć mogą kierowcy skuterów, maksiskuterów i wszelkiej maści motocykli.

Na czym impreza będzie polegać? Będzie to jedna z odmian rajdu na orientację. Uczestnicy otrzymają mapę z zaznaczonymi punktami, w których czeka ich wiele niespodzianek i trudnych zadań. Dojechać będą tam musieli własnymi pojazdami, w normalnym ruchu miejskim i zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Mimo tego będzie ich gonić czas, bo część z najlepiej punktowanych zadań wykonać trzeba będzie w określonym czasie. A testowana będzie nie tylko wiedza dotycząca techniki jazdy, ale również mechaniki, pierwszej pomocy, przepisów czy… survivalu.

Rajd "Śmiercioodpornych"

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.