Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2018-06-17 19:00

  • Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Impreza już się odbyła.

Koncert charytatywny "Dzielmy się sercem jak chlebem"

Koncert charytatywny "Dzielmy się sercem jak chlebem"

Już w niedzielę 17 czerwca serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert pt. ”Dzielmy się sercem jak chlebem”. Zagramy dla chorej na nowotwór Grażyny Wójcik – matki i żony zabrzańskich policjantów.

Punktualnie o 19.00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zabrzu-Rokitnicy wystąpi Chór Canticum Novum pod dyr. Barbary Garus i Szymona Cichonia i soliści z rodziny Księdza Bosko. Serdecznie zapraszamy.

Już w niedzielę 17 czerwca 2018 roku o godzinie 19.00 zapraszamy na charytatywny koncert pt. „Dzielmy się sercem jak chlebem”. Zagramy dla chorej na nowotwór Grażyny Wójcik – matki i żony zabrzańskich policjantów.

„We wrześniu 2017 r. moja mama Grażyna otrzymała informację o tym, że choruje na nowotwór złośliwy jajnika. W Polsce prowadzona jest standardowa procedura - operacja i leczenie. Ponieważ ten rodzaj nowotworu daje liczne przerzuty i jest jednym ze źle rokujących chcemy reagować w każdy dostępny sposób. Chcemy aby mama po zakończeniu terapii w Polsce rozpoczęła leczenie w Klinice w Madrycie, która ma już na swoim koncie całkowite wyleczenia tego rodzaju nowotworu. Nie chcemy czekać na rozwój choroby. Doskonale wiemy, że im wcześniej rozpoczniemy walkę z rakiem, tym jest większa szansa na jego wyleczenie. W trybie pilnym udało nam się zakwalifikować mamę jako podopieczną Fundacji Rak'N'Roll, gdzie zbierane są fundusze na leczenie mamy. Pieniądze zbieramy także za pośrednictwem serwisu Zrzutka.pl, gdzie pod adresem https://zrzutka.pl/pdf6eg można wpłacać pieniądze, a także sprawdzić jaka suma została już zebrana.” - mówi st.sierż. Damian Wójcik.

Kwota, którą rodzina musi zebrać niestety przekracza ich możliwości finansowe. W krótkim czasie muszą zebrać 400 tysięcy złotych. Dlatego też serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie, który odbędzie się 17 czerwca 2018 roku o godzinie 19.00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zabrzu-Rokitnicy przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Koncert charytatywny "Dzielmy się sercem jak chlebem"
  • 2018-06-17 19:00

  • Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.