Katalog firm

dodaj firmę

MOTO TEST Zabrze

Logo MOTO TEST Zabrze

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Pułaskiego 3
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia: 7:00 - 17:00
  • Poniedziałek: 7:00 - 17:00
  • Wtorek: 7:00 - 17:00
  • Środa: 7:00 - 17:00
  • Czwartek: 7:00 - 17:00
  • Piątek: 7:00 - 17:00
  • Sobota: 7:00 - 11:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Właścicielem firmy jest Pan Ryszard Genge, pracujący w branży motoryzacyjnej od 1971. Swoją firmę "MOTO TEST Ryszard Genge" założył w 1991 roku.

 

Od początku działalności, Pan Ryszard Genge za motto przewodnie obrał PEŁNE ZADOWOLENIE KLIENTA. To dla tego od ponad 24 lat, szczególny nacisk kładzie na wysoką jakość i solidność świadczonych usług oraz na zrównoważony rozwój współpracowników i prowadzonego biznesu.

   

Jesteśmy autoryzowanym warsztatem sieci Checkstar Magneti Marelli (należącej do koncernu FIAT)

           

Świadczymy kompleksową naprawę samochodów wszystkich marek w zakresie:

·                     mechanika

·                     elektromechanika

·                     blacharstwo

·                     lakiernictwo

·                     serwis ogumienia

·                     klimatyzacja

           

Zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych, a dzięki zawartym umową z czołowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi (PZU, HESTIA, MTU, UNIQA, PROAMA, BENEFIA, LINK4, GOTHAER, AXA) oględziny samochodu są wykonywane przez nasz wykwalifikowany personel. Z wszystkimi towarzystwami rozliczamy się bezgotówkowo, prowadzimy każdą sprawę od początku (etap zgłoszenie szkody) aż do zakończenia naprawy i uzyskania odszkodowania. Dla Klientów serwisu oferujemy szeroki wachlarz samochodów zastępczych.

       

W 2014r, poszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i turystycznych. Aktualnie posiadamy w ofercie ubezpieczenia takich firm jak PZU, HESTIA, PROAMA. Usilnie pracujemy nad poszerzeniem oferty (już wkrótce: COMPENSA, GENERALI, MTU).            

Dla fanów nowej technologi, wspólnie z PZU oraz partnerem technologicznym (firmą Audatex) oddaliśmy do dyspozycji możliwość otrzymania zdjęć (na smartphone, email) z poszczególnych etapów naprawy pojazdu. Dla wszystkich naszych Klientów, oddaliśmy do dyspozycji Elektroniczną Książkę Serwisową – czyli dostęp 24h/7 dni w tygodniu, do historii napraw wykonywanych w danym pojeździe.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 

 

Galeria

Polecenia i opinie Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.