Katalog firm dodaj firmę

Logo Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych

Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Premium

ul. Sosnowa 8
41-808 Zabrze

Godziny otwarcia: 12:00 - 18:00 otwarte

 • Poniedziałek: 12:00 - 18:00
 • Wtorek: 12:00 - 18:00
 • Środa: 12:00 - 18:00
 • Czwartek: 12:00 - 18:00
 • Piątek: 12:00 - 18:00
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne

tel.: +48 666 086 773Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Prowadzę specjalistyczną rehabilitację niemowląt, dzieci i dorosłych. Pracuje zawodowo od ponad 15 lat i rozumiem problemy ludzi z niepełnosprawnością.

LUBIĘ SWOJĄ PRACĘ PONIEWAŻ POMAGA MI PRZYWRACAĆ MOIM PACJENTOM ZDROWIE I SPRAWNOŚĆ FIZYCZNĄ.
 

Ćwiczenia dla niemowląt są niezwykle skuteczne ponieważ rozwijający się młody organizm jest bardziej podatny na stymulację neurologiczną. Natomiast dla dzieci starszych rehabilitacja świetnie koryguje wady postawy wykorzystując przy tym ich chęć do współpracy i otrzymania nagrody. Ponadto dla dorosłych pacjentów terapia jest niezbędna do zachowania wydolności funkcjonalnej oraz wyrównania  braków prawidłowej postawy.Umożliwia powrót do optymalnych możliwości ciała.


https://www.znanylekarz.pl/joanna-zawodniak/fizjoterapeuta-terapeuta-diagnostyk/zabrze


W swojej pracy posługuje się wybitnie efektywną terapią Vojty, która działa niezależnie od wieku pacjenta. Za to jej sukces terapeutyczny jest widoczny natychmiast po stymulacji - oczywiście dzieje się tak wówczas, gdy wszystkie reakcje podczas ćwiczenia są dobrze wysterowane.
 

Zakres terapeutyczny jest bardzo szeroki to znaczy, że pomocą obejmuje pacjentów o różnych problemach neurologicznych i ortopedycznych.
 

W przypadku terapii niemowląt świetnie niweluje problemy związane z:

 • asymetrią ułożeniową,
 • obniżonym napięciem mięśniowym,
 • podwyższonym napięciem mięśniowym,
 • kręcze szyi, stopami końsko-szpotawymi,
 • uszkodzonym splotem barkowym, przepuklinami oponowo - rdzeniowymi,
 • porażeniami mózgowymi, wrodzonymi skoliozami i wadami klatki piersiowej,
 • zespołami genetycznymi np. zespół Downa, zespół Willi-Pradera i inne.


W przypadku rehabilitacji dzieci skutecznie koryguje :

 • skoliozy wrodzone i nabyte, asymetrycznie ustawione łopatki, wady klatki piersiowej,
 • wady stóp- stopy płasko-koślawe, stopy płaskie, stopy koślawe,
 • wady postawy związane z placami okrągłymi, plecami płaskimi, plecami okrągło-wklęsłymi i inne,
 • uszkodzenia centralnego układu nerwowego i różne niedowłady ciała.

 

W przypadku problemów motorycznych dorosłych  pomagam przywrócić funkcjonalność ciała osobom z takimi problemami jak :

 • po udarze krwotocznym mózgu, udarze niedokrwiennym mózgu,
 • dyskopatiach kręgosłupa,
 • zespołach bólowych kręgosłupa, zespołach przeciążeniowych,
 • zespół bolesnego barku, rwy kulszowej i wiele innych.


Serdecznie zapraszam do współpracy i do powrotu sprawności ciała i zdrowia.

 

 

Załączniki

Słowa kluczowe: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych, rehabilitacja zabrze, rehabilitacja wad postawy, rehabilitacja niemowląt, rehabilitacja skolioz, rehabilitacja neurologiczna, rehabilitacja ortopedyczna, terapia vojty, terapia neurorozwojowa, rehabilitacja dorosłych

Statystyki: 8311 wyświetleń.

Formularz zapytania

- zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w "formularzu zapytania" przez Silnet Media oraz przez Podmiot do którego będzie wysyłane zapytanie, w celach handlowych.
- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Polecenia i opinie

 •     (2017-08-02)

  Opinia: Świetna rehabilitantka , specjalista w metodzie Vojty. Posiada długoletnie doświadczenie i wiedzę, którą stosuje i jednocześnie potrafi przekazywać. Wnikliwie i bardzo indywidualnie traktuje każdy przypadek. Jej zaangażowanie, konsekwencja, stanowczość oraz wysokie wymagania sprawiają, że wspólna praca przynosi zamierzone efekty. Pozostaje mi jedynie życzyć, aby tak ambitne podejście do wykonywanego zawodu nigdy się nie zmieniło, a rutyna nie przysłoniła tego, co rzeczywiście w sobie posiada - pasję do rehabilitacji i potrzebę pogłębiania swojej wiedzy.

  Co byś zmienił w firmie? nic

  Odpowiedź z (2017-08-05): Dziękuje za wyrażoną opinie.Zgadzam się z Panią ,że tylko wspólna praca i zaangażowanie przynosi zamierzony efekt.Po prostu przy takiej współpracy jesteśmy "skazani' na poprawę sprawności osoby,która jej potrzebuje.Pozdrawiam.J.Zawodniak

 •     (2017-07-17)

  Opinia: Z całego serca polecam Panią Joasiu jest świetnym specjalista. Poznaliśmy się przy rehabilitacji moich bliźniąt metoda Vojty czego efekty są naprawdę świetne. Obecnie jako osoba dorosła jestem rehabilitowana przez Panią Asię również metoda Vojty i wbrew często słyszanej opinii że jest to metoda rehabilitacji głównie dzieci (co nie jest prawda) efekty są rewelacyjne. Bardzo długo borykalan się z problemem bólu kręgosłupa, dretwiejacymi w nocy rękoma co było dla mnie strasznym utrapieniem a moim dodatkowym problemem jest rozejscie mięśni brzucha. Po pierwszej wizycie dowiedziałam się że mam dużą lordoze oraz asymetryczna kręgosłupa. Od razu po ćwiczeniach było widać jak postawa się zmienia. Pani Joasia robi zdjęcia co bardzo ułatwia porównywanie efektów wizualnych bo oczywiście poprawa samopoczucia nie do opisania. Dostałam również ćwiczenia do domu które wykonywane systematycznie (plus oczywiście wizyty u Pani Asi) pozwoliły zniwelować dretwienie rąk oraz zmniejszyły w znacznym stopniu ból wręcz prawie całkowicie go wykluczyly. Pani Asia bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta przede wszystkim jest szczera i realistycznie mówi o efektach jakie możemy osiągnąć. Ja jestem przeszczesliwa że miałam szansę poznać Panią Asię i że to właśnie ona się mną zajmuje.

  Odpowiedź z (2017-07-19): Dziękuje za wyrażoną opinie,pozdrawiam.

 •     (2017-06-17)

  Opinia: Dla mnie Pani Asia jest mistrzem w swoim zawodzie. Rehabilitacja metodą Vojty dla mojego już rocznego dziecka nie kojarzy się z płaczem i bólem - za to przynosi widoczne efekty, a na widok Pani Asi Sewerynek ma uśmiech od ucha do ucha. Niedługo zakończymy rehabilitację - tak dobre przynosi ona efekty

  Co byś zmienił w firmie? NIC

  Odpowiedź z (2017-07-19): Dziękuje za wyrażoną opinie. Za efekty tej pracy jest także odpowiedzialna -Pani wytrwałość i cierpliwość w prowadzonej terapii.Pozdrawiam.

 •     (2017-05-15)

  Opinia: Z całego serca polecam rehabilitację metodą Vojty, jak i najlepszą w tym zakresie fizjoterapeutkę p. Joasię! Z powodu obniżonego napięcia mięśniowego trafiłam do p. Joasi z ówcześnie moim 4 miesięcznym synem. Rehabilitacja szybko zaczęła przynosić wymierne efekty. Syn zaczął prawidłowo układać ciało, następnie siadać, chodzić i biegać. Co prawda przebieg każdego spotkania na początku do miłych nie należał, syn prawie cały czas płakał, teraz po upływie czasu wiem że było to spowodowane faktem, że był przytrzymywany w nie pożądanej akurat przez niego pozycji. Dzięki ogromnej wiedzy, podejściu i chęci p.Joasi zostało mi wszystko wytłumaczone. Wraz z upływem czasu syn zaczął coraz lepiej współpracować. Obecnie ma 5 lat i wspaniale współpracuje podczas ćwiczeń. W celu lepszego poznania metody Vojty polecam "Praktyczny poradnik dla rodziców" Joanny Surowińskiej oraz samemu spróbowanie wykonania ćwiczeń. One naprawdę nie bolą! P. Joasia wykonuje swoją pracę z pełnym oddaniem, służy wieloma poradami popartymi wiedzą i doświadczeniem, oddaje naprawdę całe serce temu co robi, identyfikuje się z pacjentami, interesuje się efektami swojej pracy i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Zdecydowanie gorąco polecam!!!!

 •     (2017-04-27)

  Opinia: Z całego serca polecam rehabilitacje u p.Joanny!!! Pełny profesjonalizm! Syn ma uszkodzony splot ERBA- dzięki rehabilitacji wszystko idzie w dobrym kierunku- syn zaczął ruszać ręką, ćwiczenia są dobierane indywidualnie (uzależnione od humoru syna ;))). Pani Joanna ma bardzo dobre podejście do dzieci, zawsze doradzi nie tylko w sprawach ćwiczeń, ale i np. pielęgnacji. POLECAM !!!!

  Co byś zmienił w firmie? nic

123następna »

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

W portalu nie opublikowano żadnej informacji dot. firmy.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.