Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Gdzie zorganizować wesele?

  • Dodano: 2017-12-13 11:00

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych w życiu. Każda Para Młoda chce godnie przywitać swych gości, dlatego dokłada wszelkich starań, by wszyscy się świetnie bawili. Miejsce imprezy należy starannie wybrać. Choć koszty organizacji wesela nie są małe, czasami na wyjątkowe przyjęcie warto wyłożyć nieco więcej. W pamięci pozostaną wtedy najpiękniejsze wspomnienia.

Różne możliwości

To, jak będzie wyglądało wesele, w dużym stopniu zależy od zasobności portfela, jednak nie jest to wcale sprawa przesądzająca o wszystkim. W lecie przyjęcie można zorganizować w dużym ogrodzie, który – udekorowany światełkami i lampami – będzie w nocy w wyglądał jak z bajki. Poniesione koszty staną się w tym przypadku zdecydowanie mniejsze, jeśli część prac weźmiemy na siebie.

Mniej wymagającym osobom wystarczy huczna zabawa zorganizowana w remizie strażackiej albo w osiedlowym domu kultury. Najważniejsza będzie w tym miejscu miła atmosfera, dobre jedzenie i wesoła muzyka.

Najczęściej wybieraną przez narzeczonych opcją jest jednak dom weselny. Takie obiekty zlokalizowane są zwykle na przedmieściach dużych miast i w przylegających do nich mniejszych miejscowościach. Tu liczy się także bardzo atrakcyjne otoczenie, piękna przyroda, np. las czy jezioro. Najczęściej domy weselne dysponują wystarczającą liczbą miejsc noclegowych i parkingowych, atutem są także umiarkowane ceny. Sala taneczna jest zwykle przestronna i z dobrą akustyką, a kuchnia bardzo smaczna.

Miejsca wyjątkowe

Dla osób najbardziej wymagających i szukających subtelnych wrażeń przeznaczone są miejsca, w których oprawa wesela jest zupełnie niezwykła. W rozsianych na terenie kraju pałacykach i dawnych dworkach urządza się przyjęcia weselne, które pozostają na zawsze w pamięci wszystkich gości. Zaaranżowane ze smakiem wystawne wnętrza to wspaniałe tło dla najpiękniejszych uroczystości. Tu spotykają się ze sobą tradycja, luksus i nowoczesność. Część z tych obiektów ma bogatą historię i gościły wiele wybitnych osób.

Jeśli szukasz miejsca na wesele i porad dotyczących jego organizacji, wejdź na platformę ślubną Wedding.pl. Tu znajdziesz także najlepszą ofertę domów weselnych w swojej okolicy, np.: https://wedding.pl/sale-weselne/katowice.

Foto: Unsplash.com

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.