Wiadomości z Zabrza

Wakacje pod żaglami - wejdź na pokład i ucieknij od tłumów

  • Dodano: 2021-03-05 13:00

Lubisz morze lub relaks przy szumie fal obijających się burtę jachtu na jeziorze? W takim razie wakacje pod żaglami to naprawdę coś dla Ciebie! Czy wiesz, że urlop na pokładzie nie jest zarezerwowany jedynie dla doświadczonych żeglarzy? Wejdź na pokład i ciesz się swobodą, jaką daje czarter jachtów. Ucieknij od tłumów i obierz kurs na najlepsze destynacje na wakacje pod żaglami!

Najlepsze miejsca na żagle

Co powiesz na niezliczone szlaki z malowniczymi krajobrazami, zabytkami, niepowtarzalną naturą i atmosferą ... żegluj bezpiecznie w sercu Mazur! Zdecyduj się na czarter jachtów na Mazurach i spędź przyszły urlop na pokładzie, bez obawy o przepełnione ośrodki turystyczne i z zachowaniem swobody w przemieszczaniu się między miejscami, które chciałbyś odwiedzić. Wynajem łodzi to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych wakacji oraz niezapomniana przygoda dla całej rodziny!

Zostań kapitanem letniej przygody

Jeśli chcesz spędzić wakacje pod żaglami i masz wystarczające doświadczenie żeglarskie oraz wymagane uprawnienia, możesz sam złapać za ster i wyruszyć w rejs po mazurskich szlakach, np. decydując się na czarter jachtów w Wilkasach. Zabierz na pokład rodzinę, znajomych i ciesz się letnią pogodą, wiatrem we włosach, orzeźwiającą kąpielą oraz szantami podczas wieczornych biesiad. Spędź te wakacje bliżej natury!

Czarter bez patentu? To prostsze niż myślisz!

Jeśli nie masz jeszcze patentu i dużego doświadczenia, ale nadal chcesz przeżyć żeglarskie wakacje? Nic straconego! Możesz zdecydować się na czarter jachtu ze sternikiem i oddać ster w ręce profesjonalisty. Dotrzesz do najpiękniejszych miejsc, znanych jedynie lokalnym mieszkańcom i uwolnisz się od wszelkich zmartwień. Możesz w pełni cieszyć się otoczeniem, łowić ryby, planować rowerowe lub piesze wycieczki - na Mazurach nie da się nudzić!

Warunki rezerwacji dostosowane do zmiennych czasów

Obawiasz się, że zmienna sytuacja pokrzyżuje Twoje plany wakacyjne? Już teraz najemcy mogą bezpiecznie zarezerwować następny rejs dzięki rygorystycznym środkom higieny na jachtach, bardziej elastycznym warunkom anulowania oraz nowej Gwarancji COVID. To dedykowane ubezpieczenie przygotowane przez Click&Boat pozwala na zaplanowanie czarteru z wyprzedzeniem, bez obaw o zwrot kosztów w przypadku ewentualnej rezygnacji.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.