Wiadomości z Zabrza

Pudełeczka na obrączki ślubne - niezbędne podczas ceremonii

  • Dodano: 2020-01-10 10:45

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że każda para narzeczonych chce, by ten dzień był wyjątkowy, a przebieg ceremonii ślubnej i wesela został dopracowany w najmniejszych szczegółach. Jednym z bardzo istotnych, chociaż niewielkich elementów, jest odpowiednie pudełko na obrączki ślubne. Dlaczego jest ono tak istotne i jak wybrać takie, które będzie pasować do Was?

Obrączki to nie tylko symbol Waszej miłości, ale także jeden z najistotniejszych elementów związanych z dniem ślubu. Bez nich akt zaślubin jest przecież nieważny. Pewnie niejeden Pan Młody lub jego pierwszy świadek, przed zbliżającą się wielkimi krokami datą ślubu miewał koszmary senne, w których zapomniał zabrać ze sobą obrączek do kościoła czy urzędu stanu cywilnego. By tego uniknąć, dobrze jest trzymać obrączki w bezpiecznym i najlepiej widocznym miejscu w domu, a ponadto – na wszelki wypadek ustawić sobie przypomnienie w telefonie. Sposób przechowywania obrączek jest również istotny ze względów bezpieczeństwa, by nie zginęły przed ceremonią ślubną albo nie wypadły z rąk podczas zaślubin, ginąc gdzieś w tłumie gości. Zasługują również na specjalną oprawę z powodów estetycznych. Obrączki w eleganckim pudełku będą doskonale prezentować się na zdjęciach ślubnych, zwłaszcza jeśli zdecydujecie się na usługę profesjonalnego fotografa, który przygotuje cały reportaż z przygotowań do ceremonii. Pudełeczka na obrączki ślubne powinny jednak pasować do charakteru całej oprawy ślubu i wesela. Przed ich zakupem należy więc odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakim stylu będzie Wasz ślub – klasycznym, retro, glamour, a może rustykalnym? Jeśli zdecydowaliście się na wesele w stylu klasycznym, najlepiej sprawdzą się drewniane pudełeczka wyściełane atłasem lub eleganckie jubilerskie tacki, np. posrebrzane.

Jeśli jednak przyjęcie weselne odbywać będzie się w plenerze lub charakter całej uroczystości jest rustykalny, wówczas doskonale zdadzą egzamin ekologiczne pudełeczka wykonane z bambusa lub drewna i wyściełane mchem, siankiem albo delikatną, białą gipsówką.

Młodym Parom życzymy udanych zakupów i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Pudełeczka na obrączki ślubne - niezbędne podczas ceremonii

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.