Wiadomości z Zabrza

Podziękowania dla gości weselnych. Czy warto spersonalizować prezent?

  • Dodano: 2022-07-11 15:15

W wielu rodzinach istnieje tradycja, odnośnie przekazywania podziękowań dla gości bywających na weselach. Para młoda tworzy małe upominki, które wręczane są najczęściej pod koniec imprezy weselnej. Zazwyczaj są to słoiczki z miodem oznaczające dostatek, butelki z sokami lub innymi trunkami czy małe figurki w pudełeczkach. Aby nadać podarunkom więcej wyrazu, coraz więcej par decyduje się etykietować poszczególne prezenty podziękowaniami i datą ślubu. Tego rodzaju podarunek ma wydźwięk bardziej osobisty oraz stanowić może finalnie doskonałą pamiątkę z tego ważnego wydarzenia.

Prezent bardziej osobisty. Sposoby personalizacji podarunków

Istnieje wiele sposobów na to, aby uczynić prezent bardziej sentymentalnym dla każdego gościa. Między innymi dołączanie malutkich karteczek z podziękowaniami, które zostały osobiście stworzone przez parę młodą. Jednak czy jest to zabieg trwały i naprawdę pamiątkowy? Karteczka posiada większe ryzyko zgubienia się w odmętach torebki lub odłączenia się od prezentu. Właśnie dlatego państwo młodzi decydują się na zamówienie specjalnych etykiet, które można przyklejać na jakikolwiek podarunek. Najczęstszym prezentem są butelki z rozmaitymi trunkami – spersonalizowana etykieta jest zabawnym elementem, który zawsze będzie przypominał te szczególne wydarzenie. Dodatkowo później tego rodzaju przedmiot może stanowić ładny element dekoracyjny barku. Warto zostawić go sobie na pamiątkę, gdyż obecne etykiety są o wiele bardziej trwałe i mogą przetrwać latami – zupełnie jak wspomnienia. Spersonalizowane etykiety przyklejone na prezenty dla gości są prawdziwym hitem weselnym! Przede wszystkim ze względu na znakomitą prezentację i wyjątkowość.

Gdzie najlepiej zaopatrywać się w tego typu etykiety? U ekspertów!

Obecnie rynek obfituje w rozmaite firmy drukarskie, które posiadają w swojej bogatej ofercie produkcję etykiet na produkty takie jak na przykład butelki. Jedną z nich jest Grafpress, dający klientom opcję spersonalizowania zamawianych etykiet samoprzylepnych. Jest to świetne wyjście dla kreatywnej pary, która chce uczynić prezenty dla gości o wiele bardziej osobistymi. Młodzi mogą skonsultować swój pomysł z grafikami, którzy odpowiednio zadbają o każdy element estetyczny naklejki. Więcej informacji odnośnie etykiet na butelki znaleźć można pod linkiem https://etykieta.info.pl/etykiety-na-butelki/. Tego typu pomysł jest fenomenalnym rozwiązaniem dla par, które uwielbiają obdarowywać bliskie osoby sentymentalnymi prezentami. Butelka ze specjalną etykietą to wspaniały pomysł na prezent dla uczestników świętowania. Profesjonalne firmy drukarskie indywidualnie podchodzą do każdego klienta, tworząc dokładny nakład, jaki jest potrzebny. Nie trzeba więc martwić się koniecznością zamówienia o wiele większej ilości, z którą później nie będzie wiedziało się co zrobić. Atrakcyjne ceny oferowane przez producentów są dodatkową zachęta dla tych, którzy w prosty i tani sposób chcą stworzyć coś awangardowego!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.