Wiadomości z Zabrza

Parkingi przy lotnisku - czy warto korzystać?

  • Dodano: 2019-09-25 10:15

Podróże samolotem zdarzają nam się coraz częściej. Problem, który jednak przy nich powstaje, to między innymi dojazd i miejsce, w którym można zostawić samochód, czasem nawet na kilka tygodni. Jak ten problem rozwiązać? Po prostu skorzystać z jednego z parkingów przy lotnisku.

Dlaczego warto korzystać z parkingów przy lotniskach?

Wbrew powszechnym opiniom takie parkingi wcale nie muszą być takie drogie. Dowodem na to, jest między innymi sieć parkingów Start Parking: https://www.startparking.pl/parkingi-pyrzowice-katowice. Na ich stronie internetowej widnieją zarówno miejsca, w których mają parkingi, jak i również cena, jaka obowiązuje za dzień pozostawienia auta. W porównaniu do kosztów, jakie czasem trzeba ponieść dla kilku godzin postoju gdzieś w centrum miasta, to ta cena naprawdę nie jest wygórowana.

Tanio i bezpiecznie

Wielką zaletą pozostawienia samochodu właśnie w takim miejscu, jest przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa auta. Każdy samochód ma przypisane miejsce, a parkingi są pilnie strzeżone przez całą dobę. Nie ma mowy o tym, by doszło do jakichkolwiek uszkodzeń, czy też kradzieży.

Kolejną zaletą korzystania z takich miejsc jest dowóz i odbiór z lotniska, co jest wliczone w cenę. Dzięki temu można zaoszczędzić na taksówce i do tego dojechać pod samo lotnisko. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które doceniają szczególnie osoby często korzystające z parkingów na lotniskach.

Czy to się opłaca?

Niektórzy zapewne będą się zastanawiać, czy takie rozwiązanie się opłaca. Pod uwagę należy brać w tym wypadku nie tylko cenę, jaką będzie trzeba zapłacić, za skorzystanie z miejsca lecz jeszcze kilka dodatkowych plusów. Między innymi pilnowanie auta przez cały czas trwania nieobecności. Dzięki temu właściciel pojazdu ma pewność, że na takim parkingu jak Start Parking, jego auto nie zostanie uszkodzone. Dojazd autem na lotnisko to również bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli ktoś mieszka dość daleko od lotniska i nie opłaca się mu korzystać z taksówek.

Warto zapoznać się z ofertą tego typu parkingów, aby wybierając się w podróż, nie zaprzątać sobie głowy dodatkowo samochodem. W dobrej cenie można bezpiecznie przechować auto i mieć psychiczny komfort w czasie wyjazdu.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.