Wiadomości z Zabrza

Łóżko domek - świetny sposób na szybkie usypianie Twojego dziecka

  • Dodano: 2019-11-22 09:30

Meble przeznaczone do pokoju dziecięcego znacząco różnią się od tych, które dedykowane są do salonu, do pokoju młodzieżowego czy też do innych pomieszczeń. Te pierwsze muszą być barwne, muszą być szczególnie bezpieczne, aczkolwiek nie mogą być pozbawione funkcjonalności Firma Teddyroom jest jednym z podmiotów, który dostarcza na rynek wyjątkowej jakości meble do pokoju dziecięcego. 

Hitem rynkowym na pewno jest obecnie łóżko w formie domku. Dzięki temu można mówić o spełnieniu kilku różnych funkcjonalności. Takie łóżko domek jest miejscem, które w głównej mierze jest przeznaczone do snu oraz odpoczynku dziecka. Poza tym jednak jest to również idealne miejsce do nauki oraz do zabawy. Teddyroom to łóżka oraz inne akcesoria do pokoju dziecięcego, które są nowoczesne, ale jednocześnie też ponadczasowe. Cieszą się one bardzo dużym powodzeniem zarówno wśród dzieci jak i wśród osób dorosłych, wśród opiekunów tych najmłodszych.

Funkcjonalność oraz bezpieczeństwo łóżek domków

Każdy, kto miał z tym zagadnieniem do czynienia bezpośrednio, musi przyznać, że urządzanie pokoju dla dziecka to czasem karkołomne zadanie. Nie jest łatwo połączyć wymagane bezpieczeństwo z funkcjonalnością i zarazem także z fantazją, która dla dzieci może mieć kluczowe znaczenie. Tymczasem łóżko domek wszystkie te elementy w sobie zawiera. Na jego bezpieczeństwo na pewno wpływ ma fakt, że łóżka te nie posiadają żadnych ostrych zakończeń i krawędzi. W procesie ich produkcji nie wykorzystuje się żadnych toksycznych substancji chemicznych, farb, lakierów. 

Wszelkie tego rodzaju materiały są hipoalergiczne i tym samym bezpieczne. Na dowód tego należy przytoczyć fakt, że owe łóżka domki znalazły swoje miejsce także na szpitalnych oddziałach dziecięcych. Kolejnym z elementów wpływających na bezpieczeństwo są barierki zabezpieczające. Istnieje możliwość zakupu łóżka domku z owymi barierkami lub też w opcji bez nich. Łóżka domki mają bardzo zróżnicowane wymiary oraz są produkowane w bardzo wielu różnych kolorach. W ten sposób można je odpowiednio dobrać do całokształtu aranżacji pokoju dziecięcego jak również do rozmiarów danego pomieszczenia. 

Najczęściej kupowane łóżka domki mają wymiary 160x80 cm oraz 140x70 cm. Jeśli mowa jest o użytej kolorystyce, to największym wzięciem cieszą się łóżka w barwie naturalnego drewna, białe lub też łóżka szare. Łóżeczko dla dziecka w formie domku to połączenie miejsca do spania i do zabawy. Właśnie ten fakt powoduje, że znacznie łatwiej można w tym miejscu dziecko ułożyć do snu. W takim łóżeczku dzieci przebywają znacznie chętniej, gdyż jest ono dla nich czymś łączonym nie tylko z obowiązkiem snu, ale także z bardzo dobrą zabawą, z wyjątkową frajdą.

Materace do łóżek domków

Żadne łóżko dziecięce nie byłoby kompletne, gdyby nie było ono wyposażone w stosowny materac. Ten jak najbardziej jest możliwy do zakupienia w firmie Teddyroom. W ofercie znajdują się:

- materace piankowe,

- materace piankowo- kokosowe,

- materace strefowe,

Materace te wykonuje się w wytrzymałej oraz elastycznej pianki. Materace są dwustronne, toteż ich powierzchnia użytkowa automatycznie się powiększa. Materace oferowane są w takich samych rozmiarach jak same łóżka domki. Materace te nie tylko są bardzo wygodne, ale ponadto również zapewniają one właściwe podparcie kręgosłupa w trakcie snu i odpoczynku. To aspekt, na który w dobie współczesnej należy zwrócić szczególną uwagę.

Proces produkcji łóżek domków Teddyroom odbywa się w stu procentach na terenie naszego kraju. Dzięki temu istnieje możliwość sprawowania pełnej kontroli nad całym procesem. Łóżka domki są magazynowane, a tym samym klient nie musi długo czekać na zamówiony towar. Zostaje on do niego wysłany w ciągu dwóch dni od zaksięgowania wpłaty na firmowym koncie Teddyroom. Towar do klienta jest wysyłany przy pomocy firmy kurierskiej DPD. Każdy klient ma możliwość śledzenia przesyłki na stronie internetowej firmy kurierskiej, co na pewno jest dla niego elementem pozwalającym być przygotowanym na odbiór towaru.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.