Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Konferencja hotelowa w lesie to świetny pomysł!

  • Dodano: 2019-05-30 10:30

Współcześnie coraz częściej kultywowana jest praktyka mająca na celu zorganizowanie konferencji na terenie hotelu. Jest to o tyle uzasadnione, że właściciele tego typu obiektów stawiają przede wszystkim na zapewnienie swoim gościom jak najlepszym warunków niezależnie, czy mowa o noclegu, czy różnego rodzaju spotkaniach. W przypadku tych drugich pozostaje jeszcze aspekt związany z ich lokalizacją. Osoby znudzone morzem zdecydowanie powinni zainteresować się lasami.

Dlaczego postawić na las?                                                                   

Tereny leśne charakteryzują się niesamowitym bogactwem flory oraz fauny. Przy czym różnorodność tego typu obszarów jest związana również z występującymi tam zbiornikami wodnymi czy łąkami, a wszystko to pozwala na odpoczynek od codziennych obowiązków. Trudno się zatem dziwić ludziom, którzy tak chętnie korzystają z lasów, jadąc tam zmęczeni miejskim zgiełkiem. Dlaczego by zatem nie zorganizować w takim miejscu konferencji biznesowej, wyrywającej się stereotypom konieczności tworzenia takich spotkań w biurach?

Atrakcje oferowane przez hotele

Prócz samego terenu nie sposób nie wspomnieć o samych hotelach, oferujących swoim gościom wyłącznie wysoką jakość usług. Szczególnie gdy mowa o nieruchomościach znajdujących się tak blisko turystycznie atrakcyjnych terenów. Tyczy się to nie tylko pokoi hotelowych, w których można komfortowo wypocząć po całym dniu intensywnych spraw zawodowych, ale i samych sal konferencyjnych. Są one przygotowane w taki sposób, aby były w stanie usatysfakcjonować wymagania każdego organizatora. Nie trzeba zatem martwić się o kwestie dostępu do Internetu, rzutników, projektorów czy, w razie większej ilości osób, systemów nagłaśniających. Gdy zajdzie potrzeba można również poprosić obsługę hotelową o pomoc w wydarzeniu pod względem technicznym oraz gastronomicznym, aby umilić uczestnikom konferencji czas pysznym posiłkiem.

W trakcie wybierania hoteli warto też zwracać uwagę na dodatkowe atrakcje przez nie oferowane. Biznes biznesem, ale jeśli konferencja ma trwać kilka dni, miło byłoby zapewnić każdemu możliwość zrelaksowania się w saunie, hotelowym salonie SPA czy basenie.

Podsumowanie

Osoby poszukujące optymalnej sali konferencyjnej powinny zwrócić swój wzrok w stronę hoteli usytuowanych w lasach tak jak Hanza Pałac. Tak ciekawy i niebanalny teren w akompaniamencie z samymi usługami budynku pozwoli na pomyślny przebieg całości, a ludzie uczestniczący w konferencji będą więcej, niż zadowoleni.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.