Wiadomości z Zabrza

Koncert Ive Mendes - już 15 maja

  • Dodano: 2010-05-04 10:15, aktualizacja: 2011-01-26 09:43

Agencja Snap, chcąc uszanować pamięć ofiar katastrofy lotniczej, jaka wydarzyła się 10 kwietnia pod Smoleńskiem przesuwa koncerty Ive Mendes na maj. Koncert w Zabrzu odbędzie się 15 maja.

Wszystkie zakupione bilety na obydwa koncerty zachowują ważność, jeśli jednak ktoś będzie chciał je zwrócić, może to uczynić w miejscu, gdzie zostały zakupione. 

Okrzyknięta przez krytyków "brazylijską Sade" artystka, uwodząca głosem i nietuzinkową urodą, autorka takich przebojów jak: "If you leave me now", "Natural High" czy "Casticais" wystąpi w DMiT w Zabrzu - dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na koncert.


Zabrze 15.05.2010r – Dom Muzyki i Tańca, godz. 20:00

Ceny biletów:
• VIP – 300 zł
• I kategoria – 240 zł
• II kategoria – 150 zł

Brazylijka o hiszpańsko-portugalsko-francuskich korzeniach studia muzyczne kończyła w stolicy swojego stanu Goianii. Międzynarodowa kariera Ive Mendes rozpoczęła się w Londynie, kiedy to urzekła swoim głosem producenta Sade – Robina Millara. Współpraca z nim zaowocowała w 2004 roku debiutanckim albumem "Ive Mendes". Millar był także obecny przy produkcji najnowszego krążka "Magnetism", który został znakomicie przyjęty zarówno przez krytykę jak i publiczność. Już w tydzień po premierze album uzyskał status Złotej Płyty.

Ive Mendes to artystka jedyna w swoim rodzaju. Ma swój własny styl, który pokochały miliony fanów na całym świecie. Znana z niezwykle zmysłowej interpretacji i namiętnych tekstów królowa smooth jazzu w Warszawie i Zabrzu zaprezentuje polskiej publiczności swoje największe hity. Początek koncertów planowany jest na godz. 20:00.

 Patronem medialnym wydarzenia jest portal Zabrze.com.pl.
Patronat portalu Zabrze.com.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.