Wiadomości z Zabrza

Jak wyróżnić swoją witrynę i przyciągnąć uwagę klientów?

  • Dodano: 2019-09-06 10:30

Nie jest tajemnicą, że wzrok to pierwszy zmysł, który bierze udział w każdych zakupach czy wyborze miejsca, z którego usług skorzystamy np. restauracji lub salonu kosmetycznego. Witryny Twojego sklepu czy punktu usługowego są nie tylko Twoją wizytówką, ale też pierwszym komunikatem o firmie, jaki dociera do Twoich przyszłych klientów.

Oryginalna witryna kluczem do biznesowego sukcesu

Niezależnie od tego, czy Twój lokal mieści się w galerii handlowej, czy na ulicy – najważniejsze jest to, by witryna przyciągała uwagę i zachęcała klientów do wejścia do środka. Najlepiej, jeśli jej wygląd cyklicznie się zmienia, ponieważ jedna dekoracja szybko opatrzy się przechodniom. Dodatkowo aranżacja witryny jest świetną okazją do tego, by poinformować Twoich klientów np. o promocji czy nowej ofercie.

Foliowe naklejki w witrynach sklepowych

Jeden z najtańszych i najskuteczniejszych sposobów na aranżację witryny to naklejki. Ze względu na niski koszt i łatwość oraz szybkość montażu pozwalają na to, by często zmieniać wygląd lokalu. Twoja naklejka może przedstawiać co tylko chcesz i co pasuje do Twojego biznesu – ilustrację, ikony, napis. Wszelkie kreatywne opcje są dozwolone i możliwe do zrealizowania, ponieważ nowoczesne naklejki foliowe mogą być wycinane laserowo w dowolne, nawet najbardziej fantazyjne kształty.

Tego typu ozdoby drukowane są na matowej folii, której niestraszne promieniowanie słoneczne i wilgoć. Mogą przybierać dowolne kształty, a wykorzystanie technologii cyfrowej pozwala na naprawdę krótkie terminy realizacji. Co to oznacza dla Twojego biznesu? Przy każdej okazji Twoja witryna błyskawicznie może zmienić wygląd.

Do czego wykorzystać druk na folii?

Naklejka foliowa to świetny sposób, by poinformować klientów np. o sezonowej wyprzedaży. Za jej pomocą możesz zakomunikować także pojawienie się nowości czy po prostu zwrócić uwagę na swoją witrynę poprzez kreatywne wykorzystanie potencjału, jaki daje taka forma promocji.

Ilość pomysłów na aranżację witryny jest niemal nieskończona. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia i oczywiście rodzaj prowadzonego biznesu. Najprostszy sposób, na przyciągnięcie uwagi to napisy – w formie haseł, lub nawet dłuższych zdań oddających np. charakter czy misję firmy. Jeśli Twój biznes może pozwolić sobie na luźny styl i jest kierowany do młodych osób – warto postawić na zabawne hasła, które z pewnością będą chętnie fotografowane przez klientów. Udostępniane w mediach społecznościowych zdjęcia Twojej witryny mogą w ten sposób stać się dodatkowym, darmowym sposobem na promocję biznesu.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.