Wiadomości z Zabrza

Jak wybrać leasing auta?

  • Dodano: 2020-06-01 16:30

Dobry leasing auta umożliwia nabycie nowych środków trwałych bez pogarszania płynności finansowej przedsiębiorstwa. Jednocześnie jest to wygodna forma optymalizacji podatkowej, z której korzystają duże i małe firmy. Jak wybrać dobry leasing dla siebie?

Oferta skrojona na miarę

Dobra oferta nie dla każdego przedsiębiorcy oznacza to samo. Dlatego wybierając firmę leasingową, każdy szuka takiej, która daje możliwość elastycznego kształtowania parametrów takich jak wkład własny, liczba rat i wartość końcowa pojazdu. W przypadku niektórych przedsiębiorców najważniejsza jest możliwość uzyskania finansowania bez opłaty wstępnej, z korzystną ratą i wysokim odkupem. Inne strategie finansowania, które przewidują odkup samochodu, koncentrują się na stosunkowo niskiej wartości końcowej. Wszystko zależy od preferencji i sytuacji przedsiębiorcy.

Dobra firma leasingowa, taka jak Santander Consumer Multirent daje sporą swobodę w kształtowaniu parametrów umowy leasingowej. Firma przewiduje transakcje bez wkładu własnego lub z wkładem sięgającym, aż 45% wartości przedmiotu leasingu. Ponadto, okres finansowania może obejmować okres pomiędzy 24 a 60 miesięcy. Co ważne, wartość końcowa może zostać skalkulowana na poziomie 0,1 do aż 23%. Ustawiając odpowiednio te parametry, można uzyskać idealny rozkład wartości w czasie tak, aby dopasować inwestycje do planowanych przychodów.

Czy możliwe jest obniżenie raty w trakcie umowy?

Szczególnie w dzisiejszych okolicznościach warto brać pod uwagę zmienne realia, w jakich przychodzi prowadzić biznes. Przedsiębiorcy muszą radzić sobie z wieloma problemami, a doświadczenia ostatnich miesięcy dowodzą, że nie na wszystko mamy przecież wpływ. Jak zatem mając taką świadomość, właściwie wybrać ofertę na leasing auta? Dobrze jest zdecydować się na partnera, który nie tylko zaoferuje nam możliwość szybkiego zrealizowania umowy, ale także zaproponuje rozwiązanie na wszelki wypadek.

Właśnie taka oferta dostępna jest w Santander Consumer Multirent. W przypadku, w którym przedsiębiorca chce obniżyć wysokość miesięcznej raty leasingu, może spróbować wydłużyć okres finansowania. Można tego dokonać, m.in. zmieniając formę finansowania. Dobrym rozwiązaniem do tego celu jest przejście na pożyczkę leasingową. To drugi pod względem popularności produkt do finansowania samochodów i motocykli dostępny na platformie Multirent.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.