Wiadomości z Zabrza

Internet w telefonie - jak bez niego żyć?

 • Dodano: 2018-05-02 07:15, aktualizacja: 2018-05-02 07:31

Nowoczesne technologie zrewolucjonizowały większość obszarów naszego życia. Dzisiaj za pomocą telefonu z internetem pracujemy, nawiązujemy kontakt z kontrahentami, robimy zakupy i realizujemy kursy językowe. Nic więc dziwnego, że dostęp do internetu mobilnego jest dzisiaj sprawą priorytetową - nie tylko dla osób pracujących w branży marketingowej czy IT. Bez względu na zastosowanie naszego telefonu z internetem, internet bezprzewodowy musi działać niezawodnie, a wielkość wybranego przez nas pakietu powinna być w pełni dopasowana do naszych potrzeb. Warto znaleźć takiego operatora sieci komórkowej, który wyjdzie naprzeciw naszym oczekiwaniom i zaoferuje najbardziej korzystną ofertę.

Gdziekolwiek jesteś

Internet bezprzewodowy umożliwia nam korzystanie z globalnej sieci z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy, że znajdujemy się w zasięgu sieci komórkowej i posiadamy telefon z internetem. Popularne smartfony już dawno przestały być urządzeniami służącymi tylko do dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowych. Dzięki internetowi bezprzewodowemu zyskaliśmy wiele nowych możliwości. Odległość i inna strefa czasowa przestały mieć znaczenie. Internet w telefonie ułatwił nie tylko porozumiewanie się i prowadzenie działań marketingowych, ale i podróżowanie, naukę czy rozwój zainteresowań. Nie bez znaczenia jest więc to, któremu operatorowi komórkowemu powierzymy kwestie związane z instalacją internetu w telefonie. Wzięliśmy pod lupę sieci komórkowe w całym kraju, porównując nie tylko ich oferty, ale i dogodność proponowanych rozwiązań. Naszej uwadze nie umknął nowy operator komórkowy Folx, który proponuje zupełnie nową jakość usług. Postanowiliśmy więc przeanalizować ofertę Folx, oferującą mobilny internet w aplikacji, o to, czym jest sieć komórkowa przyszłości i w jaki sposób powinna się wyróżniać.

Nowoczesny operator komórkowy

Polityka nowego operatora komórkowego Folx z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie innowacyjne i proste rozwiązania. Takie, które pozwalają zaoszczędzić czas i zminimalizować godziny stracone na dokonywaniu zbędnych formalności. W końcu tym, co wyróżnia Folx na polskiej scenie operatorów internetu mobilnego, jest subskrypcja, umożliwiająca korzystanie z sieci komórkowej. Innymi słowy: internet w aplikacji. Wystarczy, że posiadamy internet w telefonie, a wszystkie kwestie związane z mobilnym internetem w telefonie załatwimy w kilka minut. Z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, za pomocą kilkunastu kliknięć. Operator Folx oferuje nam możliwość wybrania całkowicie nowego numeru lub pozostawienie starego. Możemy skomponować konkretny numer telefonu lub wybrać go za pomocą losowania. Jeśli zdecydujemy się pozostać przy poprzednim numerze telefonu, przeniesienie go do operatora komórkowego Folx załatwimy za pomocą mobilnej aplikacji. W razie pytań i wątpliwości nie musimy kontaktować się z konsultantem ani udawać się do salonu sprzedaży. Przez całą dobę, siedem dni w tygodniu możemy skorzystać z dostępnego czatu, na którym czekają na nas dostępni konsultanci. Potrzebny do tego jest nam jedynie telefon z internetem.

Na wyciągnięcie ręki

Choć internet w telefonie od Folx działa wszędzie, to możemy zamówić do domu kartę SIM. Operator sieci komórkowej oferuje dowóz kart SIM na terenie wybranych miast i aglomeracji. Dotrze ona do nas nawet w 15 minut. Zamówienie zostanie dostarczone na terenie aglomeracji śląskiej, Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Trójmiasta, Warszawy oraz Szczecina. Folx oferujący internet w aplikacji kusi także innym rozwiązaniem, którego na lokalnym rynku jeszcze nie było. Wystarczy zaprosić znajomych do korzystania z aplikacji Folx, aby obniżyć koszty subskrypcji do zera. Jak to działa? Gdy ktoś z naszych znajomych skorzysta z naszego zaproszenia i dołączy do sieci komórkowej, zarówno my, jak i znajomy, otrzymamy darmowy miesiąc subskrypcji. Oznacza to, że będziemy cieszyć się rozmowami, smsami i internetem mobilnym w telefonie zupełnie za darmo. Oczywiście im więcej osób zaprosimy, tym dłużej będziemy korzystać z darmowej subskrypcji i internetu w telefonie.

Komentarze (12)    dodaj »

 • legia

  No jeśli chodzi o a2 to jestem już rok i podoba mi się... póki co na pewno nie zmieniam

 • paolaaa

  NO WAY, bez sieci internetu już praktycznie funkcjonowac nie mozna, a wogole ? to po co ? skoro w Virgin można mieć aż 30GB , za śmieszne pieniądze

 • japik

  Nie da się. próbowałem... TEraz jestem w a2mobile i mam no limity na social media i już w ogóle się nie da.

 • rolio

  No właśnie słyszałem o tym a2mobile i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło

 • kuszi

  O też się do nich wybieram. Czekam tylko na koniec umowy. No limity za 20 zł i wolnośc w postaci braku umowy jest w cenie.

 • daro

  To to prepaid jest?

 • cucu

  No pewnie. W abo takich ofert nie masz

 • Maga

  Ja nie musze bo jestem teraz w a2mobile a tam sa no limity na transfer na social media a w suumie to mi najwiecej zjada.

 • don żon

  No i a2 ma wszystko za 19zeta

 • saro

  Wszystko?

 • czero

  No wszystko:P Obczaj na stronce

 • gwiazda

  smsy i rozmowy (też na stacjonarki) na net jest no limit ale z rozsądnym lejkiem

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.