Wiadomości z Zabrza

Internet na próbę w Orange - przetestuj światłowód

  • Dodano: 2019-10-31 12:45

Szukasz niezawodnego internetu domowego? Planujesz zmianę operatora, ale nie chcesz podpisywać umowy w ciemno? W Orange możesz przetestować internet światłowodowy – bez żadnych długoterminowych zobowiązań.

Wypróbuj internet w Orange

Nieograniczony dostęp do globalnej sieci jest niezbędny do nauki, pracy i rozrywki. Wybierając dostawcę internetu, warto poświęcić trochę czasu, by porównać wszystkie rozwiązania – tak ważnej kwestii lepiej nie zostawiać przypadkowi. W Orange możesz przetestować usługę internetu światłowodowego – dzięki temu zanim podpiszesz właściwą umowę, możesz sprawdzić, czy oferta spełnia Twoje wymagania.

Światłowód Orange możesz wypróbować już teraz – wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, który znajdziesz na stronie operatora: https://www.orange.pl/view/internet_naprobe. Co ważne, internet możesz testować bez przeszkód, nawet jeżeli w danym momencie korzystasz z usług innego dostawcy. Jeżeli testy wypadną pomyślnie, możesz podpisać długoterminową umowę.

Jeżeli jednak nie będziesz zainteresowany usługą, z internetu na próbę możesz zrezygnować bez żadnych dodatkowych opłat, w dowolnym momencie z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jest to najwygodniejsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które przed podpisaniem długoterminowej umowy chcą sprawdzić, jakie możliwości oferuje internet Orange.

Światłowód Orange – szybki i niezawodny

Jeżeli zdecydujesz się przetestować usługi Orange, do Twojego mieszkania doprowadzony zostanie światłowód, czyli przewód wykonany z włókna szklanego i tworzyw sztucznych. Ta technologia pozwala wykorzystać światło w roli nośnika danych, co przekłada się na niesamowite osiągi.

Sygnał przesyłany tą drogą wyróżnia się bardzo wysoką odpornością na zakłócenia, które mogą być spowodowane m.in. przez niesprzyjające warunki pogodowe. Problemy z dostępem do sieci podczas burzy czy śnieżycy to już przeszłość! Ponadto łącze światłowodowe pozwala pobierać i wysyłać dane z niezwykle wysoką prędkością – nawet jeżeli do domowej sieci podłączysz wiele urządzeń: laptop, konsolę do gier, smart TV czy inne.

Internet światłowodowy, który możesz przetestować w Orange, umożliwi Ci ściąganie danych z prędkością do 300 Mb/s i wysyłanie danych z prędkością do 50 Mb/s. Wysoka przepustowość łącza przekłada się na komfort codziennego korzystania z sieci. Internet o takich parametrach pozwoli Ci szybko pobierać duże pliki i wygodnie korzystać z platformach streamingowych.

Możesz samodzielnie przekonać się o tym podczas testów – chociażby oglądając on-line wideo w doskonałej rozdzielczości 4K. Światłowód Orange zapewnia stabilny i szybki dostęp do sieci, nawet jeżeli z domowego Wi-Fi będzie korzystać w tym samym momencie wielu użytkowników. Sygnał dostarczany za pośrednictwem łącza światłowodowego wyróżnia się również bardzo niskim poziomem opóźnienia (PING) – jest to wiadomość istotna zwłaszcza dla wielbicieli gier on-line. Wypróbuj światłowód Orange i sam przekonaj się, ile możesz zyskać!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.