Wiadomości z Zabrza

Huawei Band 4 Pro; Monitor fitness, który pomoże Ci w każdym aspekcie treningu

  • Dodano: 2021-12-13 07:30, aktualizacja: 2021-12-13 07:35

Jeśli chcesz być w formie, musisz codziennie ćwiczyć, ale zbyt dużo treningu jest również niebezpieczne dla zdrowia. Aby obliczyć i śledzić Twoją pracę i ćwiczenia, Huawei uruchomił opaskę o nazwie Huawei band 4 Pro, która pomaga w każdym aspekcie życia. Jest to inteligentna opaska, która została zaprojektowana do śledzenia codziennych czynności, takich jak sen, tętno, liczba kroków, a także informowanie o czasie, a także pomaganie w pozostawaniu w kontakcie z ważnymi aktualizacjami, takimi jak powiadomienia z telefonu.

Wyświetlacz i projekt

Konstrukcja Band 4 Pro nie wygląda na tanią, to przyzwoicie wyglądająca inteligentna opaska, którą uznam za wytrzymałą i wytrzymałą. Jest bardzo lekki, 21 gramów bez pasków. Ledwo będziesz pamiętać, że zakładasz smart Band. Etui jest wykonane ze stali nierdzewnej, a paski z tworzywa TPU, które nie jest tak miękkie jak silikon, ale nie podrażnia ekranu. Jego wyświetlacz AMOLED o przekątnej 0,95 cala jest kolorowy i żywy. Mogłem odczytać komplikacje na ekranie na zewnątrz. Band 4 Pro jest dostępny w trzech kolorach; grafitowa czerń, różowe złoto i cynobrowa czerwień. Mam różowo-złoty kolor. Poruszanie się po Band 4 Pro odbywa się za pomocą klawisza dotykowego w dolnej części ekranu i obsługi ekranu dotykowego. Aby wybudzić ekran, musisz dotknąć obszaru przycisku dotykowego, ponieważ dotknięcie dowolnego innego obszaru nie spowoduje włączenia wyświetlacza. Możesz także obrócić nadgarstek, aby wybudzić urządzenie. Klawisz dotykowy umożliwia przejście do ekranu głównego. A kiedy przesuniesz palcem w górę lub w dół, możesz przewijać listę aplikacji, które nazywam widżetami. W sumie jest 9 widżetów. Przesunięcie w prawo spowoduje powrót do poprzedniej strony.

Funkcja śledzenia

Huawei Band 4 Pro ma wiele funkcji śledzenia, z których pierwsza to śledzenie spo2, Band 4 pro ma śledzenie spo2, które pozwala śledzić poziom tlenu we krwi, aby określić, jak dobrze twoja krew pochłania tlen, a opaska dla Pro śledzi spo2 od 70 do 100 % zakres. Drugi to śledzenie snu, który może również śledzić twój sen i bardzo łatwo śledzić tętno, ponieważ ma monitor tętna i pokazuje strefy tętna. Pokazuje twoje spoczynkowe, wysokie i niskie tętno, możesz ustawić limit tętna, który jest w zasadzie twoim maksymalnym tętnem. Druga to funkcja śledzenia kroków, śledzenie kroków to najlepsza funkcja śledzenia aktywności w stojakach Band 4 Pro pasuje do mojego kroku, o ile go zakładam i mogę powiedzieć, że wykonuje bardzo dobrą robotę w porównaniu do swoich rywali, których liczył kroki dokładniej niż inne. Posiada również wbudowany system GPS, dzięki któremu możesz udać się w dowolne miejsce.

Funkcja trybów treningu

Opaska Band 4 Pro oferuje 11 trybów treningu; bieg na zewnątrz, bieg w pomieszczeniu, spacer na świeżym powietrzu, spacer w pomieszczeniu, rower na świeżym powietrzu, orbitrek, wioślarz, pływanie w pomieszczeniach, pływanie na świeżym powietrzu i bezpłatny trening. Aby rozpocząć trening, po prostu dotknij preferowanego treningu, możesz ustawić cel dotyczący dystansu, czasu trwania i kalorii. Możesz także ustawić alerty, aby otrzymywać przypomnienia po osiągnięciu określonej odległości. Po zakończeniu ćwiczeń możesz wyświetlić dane z aplikacji Huawei Health Monitor. Codziennie śledziłem moje spacery na świeżym powietrzu za pomocą Band 4 Pro wraz z Active 2, wyniki były bardzo zbliżone. Powiem więc, że Band 4 Pro wykonał dobrą robotę.

Żywotność baterii

Żywotność baterii Band 4 Pro jest imponująca, całkowicie naładowałem baterię i codziennie śledziłem moją 1-godzinną aktywność chodzenia. Bateria wystarczała na 4 dni, bez chodzenia na zewnątrz, które wymagało śledzenia GPS, to około tygodnia pracy na baterii.

Wniosek

Huawei band 4 pro cena jest przystępna i jest to przyzwoicie wyglądająca inteligentna opaska fitness, która pomoże Ci zarządzać celami fitness i zapewni łączność z ważnymi aktualizacjami telefonu dzięki długiej żywotności baterii.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.