Wiadomości z Zabrza

Czy w erze cyfryzacji pendrive z logo to wciąż dobry pomysł?

  • Dodano: 2020-10-02 07:30, aktualizacja: 2020-10-02 07:40

Marki coraz chętniej przenoszą swoje działania do świata online. Komunikacja między pracownikami odbywa się za pomocą specjalnych programów, więc nie trzeba już wspólnie spędzać czasu w biurze, a większość dokumentów przesyłana jest drogą e-mailową. Zastanawiasz się, czy w takiej sytuacji pendrive reklamowy to dobry pomysł na upominek firmowy? Dowiedz się więcej.

Potencjał promocyjny pendrive z własnym nadrukiem

Pamięci USB z nadrukiem stały się bardzo popularne i są chętnie wykorzystywane do promocji biznesu. Nic dziwnego, w końcu elektroniczne gadżety to bardzo uniwersalne upominki firmowe, które można wręczyć każdemu bez względu na zainteresowania, charakter działalności, płeć czy wiek. Do tej pory służyły w firmach do przenoszenia danych o marce, informacji o klientach, prezentacji produktów i wielu innych ważnych plików.

Wraz z rozwojem cyfryzacji istnieje możliwość przeniesienia wszystkich działań w świat online. To duże ułatwienie! W prosty i szybki sposób można przesłać potrzebne dane nawet na drugi koniec świata, bez konieczności przebywania w biurze.

Niemniej, mimo ogromnego postępu, pendrivy reklamowe są nadal chętnie wykorzystywane. Za ich pomocą można przenieść naraz dużą ilość dokumentów, bez czekania aż załadują się na serwer, co z pewnością docenią osoby, które się spieszą.

Na każdym produkcie może powstać nadruk np. z logo firmy. To świetny sposób na nienachalną reklamę swojego biznesu, a do tego niezwykle skuteczną. Pendrivy reklamowe z nadrukiem są jednym z najczęściej używanych gadżetów, więc umieszczona na nich nazwa marki szybko zapadnie klientom w pamięć, znajdziesz je na: https://www.opengift.pl/pendrive-z-logo/.

Pendrive Silicon Power Blaze

Do czego wykorzystywane są pendrive z własnym logo?

Ochrona danych to jedno z najbardziej priorytetowych zadań właściciela danej firmy. Utrata cennych informacji o rozwoju marki lub klientach może być bardzo bolesna. Aby się przed tym uchronić, warto regularnie wykonać kopie wszystkich dokumentów.

Pomóż swojemu klientowi chronić jego dane i podaruj mu pendrive z własnym nadrukiem o odpowiednio dużej pojemności np. 64 GB. To bardzo wygodny i bezpieczny sposób na przechowywanie plików i do tego zajmuje niewiele miejsca.

Aby zabezpieczyć pliki przed zgubieniem, sięgnij po pendrive reklamowy z nadrukiem. Na urządzeniu umieść własne logo, nazwę firmy lub chwytliwy tekst np. „Don’t leave me!”. Możesz także zdecydować się na model z wygodnym uchwytem na smycz lub brelok, dzięki czemu mały gadżet nie zaginie.

Ochrona i przechowywanie danych to nie jedyne funkcje pamięci USB z nadrukiem. Te urządzenia świetnie sprawdzają się np. do przenoszenia muzyki, filmów lub zdjęć. Ze względu na coraz mniejszą popularność płyt w samochodach lub komputerach często nie ma nawet odtwarzacza. Ten gadżet umożliwia słuchanie muzyki bez konieczności wymiany sprzętu multimedialnego. Chcesz z niego skorzystać? Sięgnij po pendrive drewniany z nadrukiem. Ma bardzo elegancki design, dzięki czemu będzie pasować do każdego auta.

Pendrive Silicon Power Touch T08 2.0 EG 815706 8 GB

Czy pendrive reklamowy z nadrukiem to dobry pomysł?

Przed zakupem każdego gadżetu promocyjnego musisz zastanowić się, czy ten produkt spełni jakieś potrzeby klienta. W przypadku pendrive z własnym logo nie musisz się o to martwić. Mimo ogromnego postępu technologicznego i rozwoju ery cyfryzacji musi minąć jeszcze wiele lat, aby wszyscy zrezygnowali z fizycznych produktów pozwalających zapisać pliki elektroniczne. Pendrive z logo z pewnością przyda się w wielu oficjalnych i prywatnych sytuacjach, dzięki czemu promocja Twojej marki będzie odbywać się na szeroką skalę.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Arek

    U mnie teraz wzięcie mają ekologiczne gadżety. Na Remadaysach poznałem firmę, która zajmuję się takimi rzeczami i od kwietnia z nimi współpracuje. Teraz w lutym znowu pojadę na te targi reklamy do Nadarzyna i zobaczę jakie nowe pomysły mają ludzie na gadżety

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.