Wiadomości z Zabrza

Czy w erze cyfryzacji pendrive z logo to wciąż dobry pomysł?

  • Dodano: 2020-10-02 07:30, aktualizacja: 2020-10-02 07:40

Marki coraz chętniej przenoszą swoje działania do świata online. Komunikacja między pracownikami odbywa się za pomocą specjalnych programów, więc nie trzeba już wspólnie spędzać czasu w biurze, a większość dokumentów przesyłana jest drogą e-mailową. Zastanawiasz się, czy w takiej sytuacji pendrive reklamowy to dobry pomysł na upominek firmowy? Dowiedz się więcej.

Potencjał promocyjny pendrive z własnym nadrukiem

Pamięci USB z nadrukiem stały się bardzo popularne i są chętnie wykorzystywane do promocji biznesu. Nic dziwnego, w końcu elektroniczne gadżety to bardzo uniwersalne upominki firmowe, które można wręczyć każdemu bez względu na zainteresowania, charakter działalności, płeć czy wiek. Do tej pory służyły w firmach do przenoszenia danych o marce, informacji o klientach, prezentacji produktów i wielu innych ważnych plików.

Wraz z rozwojem cyfryzacji istnieje możliwość przeniesienia wszystkich działań w świat online. To duże ułatwienie! W prosty i szybki sposób można przesłać potrzebne dane nawet na drugi koniec świata, bez konieczności przebywania w biurze.

Niemniej, mimo ogromnego postępu, pendrivy reklamowe są nadal chętnie wykorzystywane. Za ich pomocą można przenieść naraz dużą ilość dokumentów, bez czekania aż załadują się na serwer, co z pewnością docenią osoby, które się spieszą.

Na każdym produkcie może powstać nadruk np. z logo firmy. To świetny sposób na nienachalną reklamę swojego biznesu, a do tego niezwykle skuteczną. Pendrivy reklamowe z nadrukiem są jednym z najczęściej używanych gadżetów, więc umieszczona na nich nazwa marki szybko zapadnie klientom w pamięć, znajdziesz je na: https://www.opengift.pl/pendrive-z-logo/.

Pendrive Silicon Power Blaze

Do czego wykorzystywane są pendrive z własnym logo?

Ochrona danych to jedno z najbardziej priorytetowych zadań właściciela danej firmy. Utrata cennych informacji o rozwoju marki lub klientach może być bardzo bolesna. Aby się przed tym uchronić, warto regularnie wykonać kopie wszystkich dokumentów.

Pomóż swojemu klientowi chronić jego dane i podaruj mu pendrive z własnym nadrukiem o odpowiednio dużej pojemności np. 64 GB. To bardzo wygodny i bezpieczny sposób na przechowywanie plików i do tego zajmuje niewiele miejsca.

Aby zabezpieczyć pliki przed zgubieniem, sięgnij po pendrive reklamowy z nadrukiem. Na urządzeniu umieść własne logo, nazwę firmy lub chwytliwy tekst np. „Don’t leave me!”. Możesz także zdecydować się na model z wygodnym uchwytem na smycz lub brelok, dzięki czemu mały gadżet nie zaginie.

Ochrona i przechowywanie danych to nie jedyne funkcje pamięci USB z nadrukiem. Te urządzenia świetnie sprawdzają się np. do przenoszenia muzyki, filmów lub zdjęć. Ze względu na coraz mniejszą popularność płyt w samochodach lub komputerach często nie ma nawet odtwarzacza. Ten gadżet umożliwia słuchanie muzyki bez konieczności wymiany sprzętu multimedialnego. Chcesz z niego skorzystać? Sięgnij po pendrive drewniany z nadrukiem. Ma bardzo elegancki design, dzięki czemu będzie pasować do każdego auta.

Pendrive Silicon Power Touch T08 2.0 EG 815706 8 GB

Czy pendrive reklamowy z nadrukiem to dobry pomysł?

Przed zakupem każdego gadżetu promocyjnego musisz zastanowić się, czy ten produkt spełni jakieś potrzeby klienta. W przypadku pendrive z własnym logo nie musisz się o to martwić. Mimo ogromnego postępu technologicznego i rozwoju ery cyfryzacji musi minąć jeszcze wiele lat, aby wszyscy zrezygnowali z fizycznych produktów pozwalających zapisać pliki elektroniczne. Pendrive z logo z pewnością przyda się w wielu oficjalnych i prywatnych sytuacjach, dzięki czemu promocja Twojej marki będzie odbywać się na szeroką skalę.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Arek

    U mnie teraz wzięcie mają ekologiczne gadżety. Na Remadaysach poznałem firmę, która zajmuję się takimi rzeczami i od kwietnia z nimi współpracuje. Teraz w lutym znowu pojadę na te targi reklamy do Nadarzyna i zobaczę jakie nowe pomysły mają ludzie na gadżety

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.