Wiadomości z Zabrza

Catering dietetyczny - prezent inny niż wszystkie

  • Dodano: 2021-12-15 14:00, aktualizacja: 2021-12-22 08:52

Kolejna para skarpetek, świąteczna świeczka, słodycze - co roku te same prezenty pod choinką? Pora przełamać nudę. Daj bliskiej osobie coś, co wyróżni się spośród dziesiątek podobnych sobie podarunków. Spraw, że jeszcze długo nie zapomni o prezencie od Ciebie, gdyż ten będzie jej towarzyszyć każdego dnia. Mowa o cateringu dietetycznym!

Co to jest catering dietetyczny?

Jeśli jesteś w stanie wyobrazić sobie, że codziennie zamiast byle jakich posiłków przygotowanych naprędce zjadasz dania, których skład układają wykwalifikowani dietetycy, o ich aromat dbają doświadczeni kucharze, a posiłki dowożone są codziennie prosto pod Twoje drzwi, to wiesz już wszystko, by zrozumieć ideę cateringu dietetycznego. Zgodnie z tą ideą zapomnieć można o codziennym wymyślaniu i pichceniu dań - nie tylko obiadów, ale też śniadań, lunchy, podwieczorków i kolacji. Najlepsze diety pudełkowe to bowiem aż pięć posiłków w ciągu dnia, które dostarczane są co rano pod Twoje drzwi. Wszystkie są hermetycznie zapakowane, więc nie trzeba obawiać się o aspekt higieniczny. Posiłki wystarczy podgrzać (a w zasadzie tylko część z nich), by cieszyć się pełnowartościowymi daniami jak z restauracji. Catering dietetyczny na prezent jest więc czymś szalenie oryginalnym, a takiej kreatywności nie sposób nie docenić.

Podaruj to, o czym wszyscy marzą

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele ofert z dietą pudełkową. Największym zainteresowaniem cieszą się cateringi typowo odchudzające, pomagające zredukować nadmierną masę ciała. Nadwaga to nie tak rzadki obecnie problem, otyłość zaś zyskała miano choroby cywilizacyjnej. Nic więc dziwnego, że wraz z odchudzającym cateringiem dietetycznym na horyzoncie pojawia się światełko nadziei dla tych, którzy często bezskutecznie walczą ze zbyt dużą wagą. Bezskutecznie, ponieważ, charakterystyczne dla niepowodzeń w tej materii jest to, że samodzielnie przygotowywane posiłki dietetyczne są mało smaczne. Brak wyrazistości aromatów, wręcz jałowość oraz monotonne menu to najczęściej wymieniane powody tego, że na redukcji nie wytrzymujemy zbyt długo. Największe marzenie odchudzających się można sparafrazować: ”Gdybym tylko mógł/a smacznie jeść, a jednocześnie chudnąć”. Dobra wiadomość - to możliwe! Ostatnie co można powiedzieć o diecie pudełkowej która ma odchudzić, to to, że mogłaby być niesmaczna. Otwieranie opakowań kolejnych posiłków to dla wielu najprzyjemniejsze momenty dnia!

Jak zamówić voucher na catering dietetyczny?

Jeśli pragniesz sprawić komuś oryginalny prezent, który realnie wpłynie na polepszenie zdrowia i samopoczucia, a jednocześnie pomoże zrealizować marzenie o smuklejszej sylwetce, zacznij od poszukania cateringu dietetycznego, który realizuje dostarczanie posiłków w okolicy zamieszkania osoby obdarowywanej. Następnie wybierz preferowaną kaloryczność diety pudełkowej i - jeśli taka możliwość występuje w ofercie danego cateringu - zakup voucher. Zwykle odbywa się to na zasadzie dodania go do wirtualnego koszyka, dokładnie tak, jak podczas zakupów online. Warto wiedzieć, że dobra dieta pudełkowa oprócz typowego menu niskokalorycznego zaoferuje też odpowiednie rodzaje diety, które biorą pod uwagę dodatkowe preferencje osoby, która będzie z niej korzystała. Wygodna Dieta na przykład proponuje menu wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe, bezlaktozowe wiele innych, a każde z nich może występować w wielu kalorycznościach. Jeśli zaś nie znasz dokładnie upodobań kulinarnych czy potrzeb dietetycznych danej osoby, możesz sprezentować voucher kwotowy - do wykorzystania na dietę wybraną przez osobę obdarowaną. Zakupu dokonać można pod adresem https://www.wygodnadieta.pl w zakładce Voucher prezentowy. Ważny będzie jeszcze przez pół roku od zakupu. Nie trzeba martwić się o to, że prezent pozostanie w formie elektronicznej i tym samym nie będzie można wręczyć nic namacalnego. Wspomniany voucher prezentowy może być dostarczony do Ciebie w eleganckiej kopercie, którą możesz zostawić pod choinką albo może być wraz z Twoimi życzeniami wysłany bezpośrednio do obdarowywanej osoby.

Catering dietetyczny to prezent, dzięki któremu nie tylko pomożesz spełnić marzenie o zdrowej sylwetce, smacznych posiłkach, ale też dzięki któremu możesz odciążyć bliską osobę od obowiązku codziennego przygotowywania posiłków, dzięki czemu zyska więcej czasu na ulubione hobby czy inne aktywności. Czas Świąt jest doskonałą okazją do tego, aby odmienić czyjąś codzienność!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.