Wiadomości z Zabrza

Atlas Poland - jesteśmy tu dla Ciebie

  • Dodano: 2019-10-29 15:15, aktualizacja: 2020-06-02 08:58

Atlas Poland to niemiecka firma, której przygoda na polskim rynku zaczęła się ponad piętnaście lat temu. Jesteśmy liderem w produkcji maszyn budowlanych a także jednym z autoryzowanych dealerów takich firm jak: ATLAS GmBH, ATLAS KOMPAKT, WEYCOR, TANA, SANY, KINSHOFER, ING. Bonfiglioli, Willibald oraz SMP.

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych maszyn, które wzajemnie się uzupełniają podczas budowy i różnego rodzaju prac naziemnych. Posiadamy:

- maszyny dwudrogowe rekomendowane do prac na torowiskach, 

- specjalistyczne maszyny rekomendowane do przeładunku,

- koparki kołowe jak również gąsienicowe,

- ładowarki kołowe,

- minikoparki,

- rozdrabniacze,

- kompaktory,

- rębaki,

- przesiewacze,

- maszyny do napowietrzania kompostu,

- paczkarki złomu,

- strzępiarki

- prasonożyce.

Różnorodność naszej oferty wynika z jednego, podstawowego względu. Pragniemy aby nasza firma mogła zaspokoić oczekiwania klienta. Dzięki bogatej ofercie możemy podejść do każdego zlecenia w pełni indywidualnie. Nasi wykwalifikowani pracownicy, służą swoją pomocą w temacie wyboru najbardziej odpowiednich maszyn. Nasze usługi są całkowicie kompleksowe, a co za tym idzie oprócz pomocy w zakupie czy też wynajmie zapewniamy obsługę techniczną, tak aby prace przebiegały w sposób jak najbardziej efektywny. Zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.atlas-poland.pl/ gdzie znajduje się nasza pełna oferta a także wiele ciekawych i interesujących rzeczy.

Internet - nieoceniona siła w biznesie.

Internet to stosunkowo nowy kanał, który wykorzystuje się w biznesie. Jednak nie można przejść obok niego obojętnie, ponieważ według statystyk już ponad 90% Polaków jest aktywnych w sieci.

Co raz częściej zamiast wychodzić z domu, szukamy niezbędnych informacji przy pomocy sieci. Każdego dnia staramy się rozwijać pod każdym względem, dlatego też chcemy, aby na naszej stronie internetowej pojawiały się interesujące treści.

W ostatnim czasie intensywnie rozmyślamy o prowadzeniu w profesjonalny sposób różnych kanałów w mediach społecznościowych. Dlaczego? Bo uważamy, że warto być jeszcze bliżej naszych klientów i móc wspólnie tworzyć rzeczywistość wokół nas.

Rola mediów społecznościowych.

Social Media (SM, Media Społecznościowe) każdego roku zyskują na popularności. Obecnie szacuje się, że już około 80% polskich internautów korzysta z nich regularnie. Pomimo tego, że media społecznościowe same nie nie są wstanie prowadzić sprzedaży to stanowią idealny kanał do promowania swojej firmy i dotarcia do nowych potencjalnych klientów.

Prowadząc profesjonalny biznes warto skupić się na kreatywności w prowadzeniu profili w Social Mediach, tak aby przyciągnąć i zatrzymać przy sobie jak największą liczbę osób zainteresowanych tematem.

Media społecznościowe obecnie służą wielu firmom jako sposób nawiązywania relacji z nowym potencjalnym klientem. Zawarte w nich informacje a także możliwość bezpośredniego kontaktu z twórcą pozwalają lepiej poznać markę. Zadowolony klient chętnie do nas wróci. Social Media dają poczucie bliskości i identyfikacji z firmą.

W jaki sposób korzystać z kanałów społecznościowych, aby działania były efektywne a uzyskane rezultaty zadowalające? To pytanie zadaje sobie każdy kto ma styczność z kanałami mediów społecznościowych.

Profil biznesowy na Instagramie.

Instagram jest kopalnią zarówno inspiracji jak i informacji. Mądrze prowadzone konto, szybko zyska dużą ilość obserwatorów. Dbałość o kontakt z odbiorcami gwarantuje, że chętnie skorzystają z usług firmy.

Instagram umożliwia zamieszczanie zarówno zdjęć jak i krótkich filmików. Dzięki temu w przyjazny a przede wszystkim ciekawy sposób możesz przybliżyć klientom specyfikę zawodu i zdradzić niektóre tajniki z dnia codziennego foirmy. Budowanie własnej społeczności jest czasochłonne ale bardzo opłacalne. Niezwykle ważna jest regularność wrzucania postów na profil i ciągłe angażowanie odbiorców do interakcji.

Jeśli zależy Ci na przyciągnięciu nowych odbiorców możesz zorganizować konkurs. Jest to bardzo ciekawa opcja, która pozwoli na dotarcie do nowych ludzi.

Jednak pierwszym krokiem do sukcesu w mediach społecznościowych jest ustalenie grupy docelowej, do której chce się dotrzeć ze swoją ofertą. Ten krok jest niezbędny i pomoże dopasować treści umieszczane na profilu, które zachęcą odbiorców do pozostania na dłużej.

Oprócz zdjęcia kluczowe są również opisy. Dobrej jakości zdjęcie przyciąga uwagę, ale obecnie to treści są najbardziej interesujące. Odpowiednio dobrane treści do zamieszczonego zdjęcia stworzy komplementarną całość.

Profil biznesowy daje Ci dostęp do statystyk, które ułatwią prowadzenie profilu. Dzięki nim wiadomo o jakiej porze odwiedza profil najwięcej osób. Umiejętnie korzystanie z hashtagów, dopasowanie ich do tego co prezentuje zdjęcie jest szalenie ważne. To one są kluczem do dotarcia do jak największej liczby odbiorców.

Fanpage na Facebooku.

Facebook swojego czasu miał mały spadek aktywności, jednak nie należy rezygnować. Nie wszyscy korzystają z Instagrama. Dodatkowo Facebook umożliwia tworzenie profesjonalnych reklam, które pomogą Ci w zwiększeniu rozpoznawalności firmy. Profesjonalne kampanie marketingowe to przede wszystkim skuteczność ustalonej strategii.

Stosowanie remarketingu, wyświetla reklamę odbiorcom, którzy odwiedzili profil wcześniej jednocześnie przypominając im o istnieniu firmy i zachęcając do ponownych odwiedzin. Możliwość udostępniania postów znacząco zwiększa zasięgi.

Korzystanie z mediów społecznościowych to niejako wymóg prowadzenia skutecznych działań marketingowych. Jednak nie traktuj tego jak obowiązku a możliwość dotarcia do nowych ludzi i bliższego poznania swoich odbiorców.

Witryna internetowa Atlas Poland - co znajdziesz na naszej stronie.

Nasza strona internetowa https://www.atlas-poland.pl/ to miejsce stworzone przez nas dla naszych klientów, gdzie oprócz podstawowych informacji o naszej firmie, znajdują się również ciekawe artykuły związane z tematyką budowniczą i cenne wskazówki na temat dostępnego sprzętu.

Oprócz tego w zakładce maszyny nowe / maszyny używane znajdują się wszelkie informacje na temat poszczególnych modeli a także została przedstawiona ich szczegółowa specyfikacja. Dzięki temu nie musisz wychodzić z domu, aby bliżej nas poznać i być może zdecydować się na współpracę z nami.

Rola Internetu w prowadzeniu przedsiębiorstwa jest ogromna. Dzięki niemu możemy dotrzeć do większej ilości zainteresowanych usług a także być w stałym kontakcie z naszymi klientami.

 

Oferta skierowana jest nie tylko do przedsiębiorców ale również klientów indywidualnych, a dzięki naszemu poradnictwu każdy z naszych klientów może liczyć na wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości serdecznie zapraszamy do wybranej formy kontaktu: telefonicznego lub poprzez wiadomość e-mail. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie wyjaśnią zawiłe aspekty technologiczne a także pomogą w rozwiązaniu problemu. Nie czekaj i skorzystaj już dziś z naszej oferty przygotowanej z myślą o tobie i twoich potrzebach.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.