Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Zatrzymani przy kradzionym samochodzie

  • Dodano: 2018-06-12 07:45, aktualizacja: 2018-06-11 11:21

Zabrzańscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież mercedesa vito, a także mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Wpadli, kiedy wchodzili do skradzionego w Czerwionece-Leszczynach auta. Zatrzymani za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

W czasie popołudniowej służby zabrzańscy policjanci ujawnili skradzionego w Czerwionce-Leszczynach mercedesa vito. Na jednym z osiedli w centrum miasta auto było zaparkowane na przyblokowym placu. O fakcie tym poinformowali policjantów z jednostki, w której auto zostało skradzione. Nawiązano kontakt z właścicielem samochodu, który miał odebrać pojazd z Zabrza. W czasie policyjnych czynności policjanci zatrzymali również mężczyznę podejrzanego o kradzież pojazdu. 18-latek wpadł w chwili, kiedy wchodził do skradzionego samochodu. Zatrzymany został przekazany policjantom z Czerwionki. Za swój czyn mieszkaniec Knurowa odpowie przed sądem. Natomiast jego 19-letni kolega zatrzymany został za posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli brunatno-zielony susz. Badanie przeprowadzone przez technika kryminalistycznego potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.