Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Zatrzymali poszukiwanego, który ukrywał się 4 lata

  • Dodano: 2017-12-07 08:15, aktualizacja: 2017-12-06 16:35

Mężczyzna, który ukrywał się od 2013 roku przed wymiarem sprawiedliwości, został zatrzymany przez zabrzańskich kryminalnych.

Zatrzymany poszukiwany był listem gończym, gdyż złamał zasady warunkowego przedterminowego zwolnienia z więzienia. Teraz „odsiedzi” pozostały mu wyrok zasądzony za rozboje i pobicia.

Policjanci zabrzańskiej komendy zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, kolejny raz udowodnili, że odnalezienie i zatrzymanie osoby poszukiwanej to tylko kwestia czasu. Wczoraj zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który ukrywał się od 2013 roku. Wystawiono za nim list gończy, gdyż złamał zasady warunkowego przedterminowego zwolnienia z zakładu karnego. Zatrzymany został tam osadzony wyrokiem sądu za popełnione rozboje i pobicia. Po „odsiedzeniu” ponad 7 lat został przez sąd penitencjarny warunkowo zwolniony. Niestety, będąc na wolności dopuścił się kolejnych wykroczeń i przestępstw. Obecnie toczy się sprawa za znęcanie się nad byłą już konkubiną. Zatrzymany najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.