Wiadomości z Zabrza

Zamień piec na kaloryfer!

 • Dodano: 2013-10-03 08:30, aktualizacja: 2013-10-03 08:40

Dobiega końca I Etap akcji ekologicznej prowadzonej przez Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. pt.: "Zamień piec na kaloryfer" w zabrzańskich placówkach oświatowych.

Etap I akcji zostanie oficjalnie zakończony 3-dniową wystawą wyróżnionych prac rysunkowych namalowanych przez dzieci podczas spotkań w placówkach oświatowych.

Wystawa odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury w Zabrzu przy ul. 3 Maja 12, od 2 do 4 października 2013 roku w godzinach 10.00-18.00 będzie można oglądać prace i wziąć udział w głosowaniu przy wyborze nagrody publiczności.

W dniu 7 października jury wybierze najlepsze prace, a 9 października odbędzie się oficjalne zakończenie i wręczenie nagród zwycięzcom.

Głównym tematem spotkań z dziećmi była niska emisja, która między innymi jest efektem spalania w domowych piecach węgla niskiej jakości, często wymieszanego ze śmieciami i odpadami. Zadaniem i rolą przedsiębiorstwa jest pokazanie możliwości i alternatywnych wyborów oraz podniesienie świadomości ekologicznej.

Komentarze (4)    dodaj »

 • namor

  Macie Panowie racje ludziom zadzacym poprzewracalo sie w glowach.Jak zwykle mieszkancy sa potrzebni tylko przed wyborami

 • namor

  Macie Panowie racje ludziom zadzacym poprzewracalo sie w glowach.Jak zwykle mieszkancy sa potrzebni tylko przed wyborami

 • alojz

  ciekawe dlaczego mój wczorajszy komentarz do artykułu nie został opublikowany!! cenzura w zabrze.com? a moze byście napisali o wypadku samochodowym na helence? ważniejsze jest co się w dmit będzie grać. bo to jest ważneto tak off topiczabrze com podbijamy miast. podbijcie se nogi bo na głowe za późno

 • alojz

  czy ktoś ma już nierówno pod sufitem całkiem? ok zamienie sobie piec na kaloryfer, ale co dalej?? ktoś mi doprowadzi centralne jak mieszkam na końcu miasta? pewnie tak. ale na swój koszt.a co z górnikami? stracą prace? w ostrawie już czekają na nich. pani mańka i pan budka jesteście żałośni!! brońcie ludzi a nie do koryta i mi jest dobrze. to pisałem ja alojz twój wyborca . a teraz w warszwce ci dobrze ciulu(to nie jest obraźliwe słowo)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.