Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Wzorowa Łazienka dla jednej z zabrzańskich podstawówek?

  • Dodano: 2017-09-13 18:30

Cztery szkoły podstawowe z Zabrza zgłosiły się do kolejnej edycji konkursu znanej marki środków czystości. Placówki będą walczyć o główną nagrodą - remont szkolnej łazienki za 30 tysięcy złotych. Uczniowie czekają na nasze głosy!

Głosowanie w konkursie marki Domestos  „Wzorowa Łazienka 2017” ruszyło w poniedziałek, 11 września. Zgłoszona do plebiscytu placówka prezentuje prace swoich uczniów, przedstawiające ich interpretację graficzną hasła konkursowego, czyli idealną łazienkę szkolną. Akcja ma na celu oprócz promocji higieny wśród dzieci także ukazanie estetycznego wymiaru szkolnych sanitariatów. 100 szkół, które zyskają w konkursie najwięcej głosów otrzyma roczny zapas środków czystości.

Do konkursu zostały zgłoszone cztery szkoły podstawowe z Zabrza: SP nr 26 im. Rodła, SP nr 6 im. M. Curie-Skłodowskiej, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Nasza Szkoła, a także SP nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza, której galerie prac uczniów można obejrzeć na stronie konkursu. To właśnie ona jest podlega ocenie przez głosowanie.

W tegorocznej edycji konkursu można oddać głos w sposób standardowy (głosując na stronie internetowej konkursu z potwierdzeniem przy pomocy specjalnego kodu wysłanego na podany adres mailowy), ale również poprzeć swój głos paragonem. Ten sposób głosowania jest szczególnie cenny dla szkół - decyzją organizatorów jeden taki głos przelicza się na 20 głosów zwykłych.

Jak zagłosować? Od 1 września do 30 listopada należy kupić dowolny produkt marki Domestos i zachować paragon jako dowód zakupu, a przy głosowaniu na stronie konkursu kliknąć w baner „Głosuj z paragonem” i podać datę zakupu, numer paragonu, numer kasy fiskalnej, a także dodać zdjęcie paragonu. Ogłoszenie wyników nastąpi 19 grudnia tego roku.

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.