Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

VII Międzynarodowa Konferencja pn. Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi

  • Dodano: 2017-11-23 08:45, aktualizacja: 2017-11-23 09:03

23 listopada br. rozpocznie się w naszym mieście VII Międzynarodowa Konferencja pn. Kierunki Rozwoju ZarządVII Międzynarodowa Konferencja pn. Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimizania Zasobami Ludzkimi, której organizatorem jest Miasto Zabrze w partnerstwie z Politechniką Śląską w Gliwicach.

Podczas tegorocznej edycji Konferencji podjęta zostanie próba zdefiniowania KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI. W zmieniającym się w cyfrowym tempie otoczeniu biznesowym kluczowa staje się dla pracodawców transformacja kultury organizacyjnej, która będzie wspierać utrzymanie i zaangażowanie pracowników oraz przyciągać kandydatów do pracy.

Sektor samorządowy obejmuje swoją działalnością wiele obszarów poczynając od masowej obsługi klienta jak np. przy obsłudze dowodów osobistych, poprzez działania kulturalne, społeczne, edukacyjne, a kończąc na działaniach kreujących dany region np. jako przyjazny inwestowaniu. Aby mógł działać efektywnie powinien zmierzać do zwinnej organizacji, czyli reagującej w sposób ciągły na zmiany, a także samoistnie stawać się liderem zmian. Jednym z wyzwań staje pozyskiwanie kompetencji umożliwiających realizowanie tych celów.

Uczestnicy konferencji podczas dwódniowych obrad dyskutować będą także o wyzwaniach HR w dobie zmieniającej się rzeczywistości.

Tegoroczna Konferencja odbędzie się w zabrzańskim Hotelu Diament.

Więcej informacji na: konferencjazzl.um.zabrze.pl/ 

Biuro Konferencji:
Urząd Miejski w Zabrzu
ul. Religi 1
41-800 Zabrze
tel.: 32/ 273 97 08, 32/ 273 97 06, 32/ 373 34 32

VII Międzynarodowa Konferencja pn. Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.