Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Uratowali psa zamkniętego w mieszkaniu

  • Dodano: 2017-03-28 10:00

Zabrzańscy dzielnicowi i strażacy wspólnie uratowali suczkę, która pozostawiona została w zamkniętym mieszkaniu. Do mieszkania na II piętrze mundurowi dostali się przez uchylone okno. Psem zaopiekowali się pracownicy zabrzańskiego schroniska.
 


Zgłoszenie o szczekającym psie zabrzańscy policjanci otrzymali w niedzielne przedpołudnie. Zgłaszający informował, że w mieszkaniu na II piętrze co chwilę ujada młody pies. Poinformował również, że od kilku dni nie widział sąsiada, do którego pies należy. Na miejsce zostali skierowani dzielnicowi z II komisariatu. Gdy na pukanie do drzwi nikt nie odpowiadał, policjanci wezwali strażaków. Podejrzewano, że właścicielowi mieszkania mogło coś się stać. Strażacy dostali się do lokalu przez uchylone na II piętrze okno. W mieszkaniu oprócz wygłodzonego psa, nikogo nie było. Suczka nie miała nawet dostępu do wody. Najwyraźniej mężczyzna opuszczając mieszkanie zapomniał o swoim czworonożnym towarzyszu. Uratowany pies został przekazany pod opiekę zabrzańskiego schroniska. Trwają czynności w sprawie ustalenia miejsca pobytu właściciela mieszkania. Psiakowi życzymy szybkiego odnalezienia dobrego domu.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Katarzyna

    Tak, kuźwa, ZAPOMNIAŁ.... skur... bez serca, mam nadzieję, że jeśli zrobił to celowo, to coś mu się stanie!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.