Wiadomości z Zabrza

Trwają poszukiwania zaginionego Romana Suchodolskiego - był widoczny na ul. Ofiar Katynia

  • Dodano: 2019-10-07 11:00, aktualizacja: 2019-10-10 14:19

Zabrzańscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 80-letniego Romana Suchodolskiego. Mężczyzna wczoraj w godzinach wieczornych opuścił swoje mieszkanie przy ul. Śniadeckich. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z zabrzańską policją tel. 32 2779200.

Aktualizacja z 9 października:

Mężczyzna był widoczny w okolicach ulicy Ofiar Katynia. Policja prosi osoby, które tamtędy przechodzą i przejeżdżają o baczniejszą uwagę. Prośba jest również do kierowców, którzy korzystają z rejestratorów jazdy o przejrzenie i zabezpieczenie nagrań.

80-letni Roman Suchodolski zaginął w niedziele 6 października br. w Zabrzu. Mężczyzna, który choruje na alzheimera i ma problemy z poruszaniem się. W  godzinach wieczornych wyszedł z mieszkania przy ulicy Śniadeckich i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 165 cm, waga około 75 kg, na twarzy zarost, włosy siwe łysina z bocznymi włosami, przygarbiony,  

Znaki szczególne: Mężczyzna ma problemy z poruszaniem, jest przygarbiony.

Ubiór zaginionego: czapka typu bejsbolówka, buty czarne, szara  marynarka, brązowe spodnie.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zabrzu - telefon 32 277 92 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Rodzina

    Znaleziono zaginionego Romana Suchodolski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.