Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Trójkolorowe przedszkole nr 36 w Zabrzu

  • Dodano: 2013-03-12 18:00
Mając takich kibiców, jak maluchy z Przedszkola nr 36. w Zabrzu możemy być spokojni o atmosferę i wsparcie dla Górnika na nowym stadionie. Dziś grupa ponad stu dzieci spotkała się z klubową maskotką w ramach akcji "Młody Kibic".
 
 
Spotkanie było niezwykle żywiołowe. Dzieci oraz ich rodzice przygotowały się do niego w sposób perfekcyjny. Na wielu twarzach i rękach pojawił się klubowy herb oraz barwy, a dzieci zaopatrzone były w szaliki, koszulki, smycze oraz czapki Górnika. Ozdobiono równiez ściany przedszkola. Na jednej z nich znalazła się biało-niebiesko-czerwona flaga z datami tytułów Mistrza Polski. 
 
Nic więc dziwnego, że Jorguś wśród przedzkolaków z zabrzańskiego osiedla Kopernik, czuł się bardzo dobrze. Klubową maskotkę zdziwiła doskonała znajomość repertuaru kibicowskiego. Dzieci głośno zaśpiewały kilka pieśni znanych przez wszystkich kibiców, co nie mogło nie zostać nagrodzone. Maluchy otrzymały kolorowanki z motywem meczu Górnika oraz kalendarzyki z wizerunkiem klubowej maskotki przygotowane przez firmę M-Card z Rudy Śląskiej. 
 
Tradycyjnie nie brakowało wspólnych zdjęć, rozdawania autografów oraz deklaracji kolejnych spotkań. Najmłodsi kibice zapewnili o wsparciu, jakie udzielą Górnikowi podczas najbliższego spotkania z Legią w Warszawie. 
 
Dodatkowo dyrekcja przedszkola otrzymała upominki oraz prezenty przygotowane w ramach projektu "Kolorowy Świat Malucha". Do dzieci trafiły kredki, mazaki, kolorowanki, arkusze wycinanek a także gry i zabawy edukacyjne przygotowane przez sponsorów projektów, w tym również klub i kibiców zabrzańskiego Górnika!

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.