Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Trojaczki z Zabrza! Jak mają na imię?

 • Dodano: 2017-11-17 14:15, aktualizacja: 2017-11-17 15:21

Odwiedziliśmy z aparatem w rudzkim szpitalu jedną z zabrzańskich rodzin, u której tydzień temu przyszły na świat trojaczki - Filip (2100g), Zuzanna (1900g), Zosia (1500g).

Trojaczki to dla nas wielki szok. Nie byliśmy przygotowani na taki stan rzeczy. Teraz, kiedy dzieci są już bezpiecznie na świecie, opracowujemy plan, co dalej, jak przeorganizować nasze życie. Chcielibyśmy zmienić mieszkanie na większe. Wiemy jednak, że jak już zabierzemy maluchy do domu, to wszystko się samo ułoży. - mówiła nam Pani Sylwia, mama trojaczków.

Na dzieci w Biskupicach czeka niecierpliwie rodzeństwo. W domu Pani Sylwia i jej partner mają jeszcze bowiem szóstkę pociech w wieku 4-16 lat!

Przy dziewiątce dzieci będzie jeszcze więcej obowiązków, chociaż dotychczas także nie narzekaliśmy na brak zajęć (śmiech). Pozostałe dzieci, choć na początku obawiały się jeszcze liczniejszego rodzeństwa, dziś bardzo chcą poznać trojaczki i czekają na nie w domu. - dodaje Pani Sylwia.

Jakie imprezy czekają w mieście? Sprawdź

Rodzina na co dzień mieszka w naszym mieście. Matka dzieci zdecydowała się na poród w szpitalu w Rudzie Śląskiej - Goduli po uzyskaniu bardzo dobrych opinii na temat opieki nad ciążami mnogimi, a także specjalizacji w przyjmowaniu porodów wcześniaków i wieloraczków.

Personel jest wspaniały. Bardzo nam pomaga. Ja nie mogę być stale w szpitalu z maluszkami, ponieważ muszę zająć się pozostałymi dziećmi, więc tutaj pomoc pielęgniarek jest nieoceniona - powiedziała mama maluchów.


Dzieci są silne i zdrowe. Muszą jeszcze nabrać odpowiedniej masy, aby wyjść do domu, szczególnie półtorakilogramowa Zosia. Rodzinie życzymy wszystkiego dobrego i dużo siły, która przy dziewięciorgu dzieci niewątpliwie się przyda!

Trojaczki z Zabrza! Jak mają na imię?

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Tomeczek Sylwia

  Slicznie dziekuje ,pozdrawiam

 • Rudzianka

  A dlaczego urodziły się w Rudzie Śląskiej , czyżby w Zabrzu nie było porodówki .

 • ja

  Nie umiesz czytac? "Matka dzieci zdecydowała się na poród w szpitalu w Rudzie Śląskiej - Goduli po uzyskaniu bardzo dobrych opinii na temat opieki nad ciążami mnogimi, a także specjalizacji w przyjmowaniu porodów wcześniaków i wieloraczków." To chyba wystarczajacy argument. Dobrze :) Dzis swiat stoi otworem, nie jest powiedziane ze z Zabrza to rodzi w Zabrzu. Gratulacje!

 • annna

  Dużo zdrowia dla całej licznej rodziny! Dużo miłości i wyrozumiałości.

 • Kamila

  Gratulacje dla całej rodzinki i duzo sil i zdrowia w wychowaniu tskiej licznej gromadki

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.