Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Tragedia w Tarnowskich Górach. Nie żyje mieszkaniec Zabrza

  • Dodano: 2017-07-20 23:15

We wtorek 18 lipca 23-letni zabrzanin popełnił samobójstwo na strzelnicy w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach, strzelając sobie w głowę.

Świadkiem tragicznego zdarzenia był instruktor, który na wskutek impulsu wystrzelił ze swojej broni w plecy samobójcy, po tym jak ten oddał strzał w swoje usta. Całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu, a sprawą już zajmuje się tarnogórska prokuratura, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz nagrania z kamer. W czwartek miała się odbyć sekcja zwłok zmarłego, jednak na jej wyniki będziemy czekać jeszcze kilkanaście dni. Wtedy poznamy faktyczną przyczynę zgonu 23-latka.

Mimo tragedii, strzelnica w Parku Wodnym wciąż będzie funkcjonować. Sytuacja jest szokująca nie tylko dla obsługi strzelnicy, ale także jej użytkowników. Wszyscy zgodnie twierdzą, że na strzelnicy panowały najwyższe standardy bezpieczeństwa, a instruktorzy byli doskonale przeszkoleni. Zdarzyło się, że kilka razy odmówiono wydania broni użytkownikom, ale były to sporadyczne przypadki.

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.