Wiadomości z Zabrza

Stabill sponsorem głównym Górnika Zabrze

  • Dodano: 2014-03-31 08:30, aktualizacja: 2014-03-31 08:50
W trakcie piątkowej konferencji prasowej przedstawiony został nowy sponsor główny Górnika Zabrze, którym została firma Stabill - producent chemii budowlanej. Umowa o współpracy będzie obowiązywała do końca 2015 roku.
 
 
Logo firmy Stabill pojawia się na meczowej koszulce Górnika już od kilku tygodni i zlokalizowane jest z tyłu, pod numerami piłkarzy.
 
 
- Dziękujemy prezesowi firmy Stabill Marianowi Kwietniowi, że zdecydował się wspierać Górnika. Liczymy na to, że jak sama nazwa wskazuje, będzie to stabilny i długotrwały partner Górnika - powiedział wiceprezydent Zabrza Krzysztof Lewandowski.
 
 
- To dla nas świetna chwila. Górnik ma kibiców nie tylko na Śląsku, ale także w Polsce, a nawet na całym świecie, dlatego liczymy, że na umowie o współpracy skorzystają obie strony. Warunków finansowych nie możemy zdradzić, ale jest to dla nas korzystna współpraca, która potrwa do końca 2015 roku - poinformował prezes Górnika Zbigniew Waśkiewicz, który jednocześnie wyraził uznanie dla wiceprezesa Krzysztofa Maja i legendy Górnika Stanisława Oślizły, którzy prowadzili rozmowy z właścicielem firmy Stabill.
 
 
- Dziękuję prezesowi Kwietniowi za wsparcie Górnika. Nie tak dawno miałem okazję zwiedzić siedzibę firmy Stabill i byłem pod wrażeniem serdecznego przyjęcia. Była okazja do powspominania starych czasów Górnika, do których dziś wszyscy chcemy nawiązać. Cieszę się, że mogłem w jakiś sposób pomóc w sfinalizowaniu tej umowy - dodał Stanisław Oślizło.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.