Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Sprawdź bezpłatnie samochód przed długim weekendem!

  • Dodano: 2018-04-23 09:00

Już w najbliższy piątek dla wielu z kierujących rozpoczyna się najdłuższy weekend tego roku. Dbając o bezpieczeństwo kierujących zabrzańska drogówka, przy współpracy z kilkoma stacjami kontroli pojazdów, zaprasza na bezpłatne sprawdzenie podstawowych elementów stanu technicznego pojazdów przed podróżą.

Zapraszamy do Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Nad Kanałem 35, ul. Hermisza 12 oraz z ul. Pawliczka 22 a. Akcja trwa w dniach 23-27 kwietnia 2018 r.

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się długi kwietniowo-majowy weekend i związane z nim liczne wyjazdy. Wielu z nas wyjedzie autokarami w zorganizowanych grupach. Każdy autokar może zostać skontrolowany przez mundurowych. Aby do tego doszło, kontrolę taką należ zgłosić w Wydziale Ruchu Drogowego KMP Zabrze.

Wielu z nas wyjedzie jednak na ferie indywidualnie, podróżując własnym samochodem. Dla tych osób zabrzańska drogówka w dniach 23-27 kwietnia 2018 r. przewidziała bezpłatne sprawdzenie podstawowych elementów stanu technicznego pojazdów w:

Są to stacje gdzie w dniach od 23 kwietnia do 27 kwietnia 2018 roku, bezpłatnie będzie można sprawdzić m.in. układ hamulcowy i układ kierowniczy, a także ustawić światła mijania.

Wszystkich kierujących samochodami osobowymi serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.